Ermenek'teki 18 aileye yardım eli

Ermenek'teki 18 aileye yardım eli
Ermenek'teki 18 aileye yardım eli
Maltepe'de, mahalle muhtarları ve belediyenin desteğiyle toplanan yardımlar, Ermenek'e gönderilmek için yola çıkarıldı. Oyuncak ve giyim eşyalarının bulunduğu yardım aracı, Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç tarafından uğurlandı.

RADİKAL-Karaman’ın Ermenek ilçesinde yaşanan ve 18 işçinin ölümüyle sonuçlanan maden kazası sonrası geride kalan acılı ailelere, Maltepe’den yardım eli uzandı. Maltepe Belediyesi’nin destekleriyle, Altayçeşme Mahalle Muhtarı Arzu Toker, Gülsuyu Mahalle Muhtarı Necdet Tümer, Gülensu Mahalle Muhtarı Ali Rıza Yıldız ve Zümrütevler Mahalle Muhtarı Serkan Aslan’ın girişimleriyle toplanan yardımlar, Ermenek’te yaşanan maden kazasında hayatını kaybeden işçilerin ailelerine ulaştırılmak üzere gönderildi.


ERMENEK UNUTULMASIN”


Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, çocuklar için dizüstü bilgisayar , oyuncak ve giyim eşyalarının yer aldığı ve 18 aileye ulaştırılacak yardımlardan ötürü muhtarlara teşekkür ederek, yardım aracını uğurladı. Muhtarlar da, belediyenin duyarlılığı ve desteklerinden ötürü Kılıç’a teşekkür ederek, “Maltepelinin Ermenek’i unutmaması oldukça önemlidir. Bu yardımların devamının gelmesi lazım” diye konuştular.


  ETİKETLER:

  Gülsuyu

  ,

  Belediye

  ,

  Maden

  ,

  Bilgisayar

  ,

  Aslan