Ersöz'ün evinde Özkök'ün kayıtları bulundu

Ankara'da dün yakalanan eski emekli Tuğgeneral Levent Ersöz'ün evinde yapılan aramada eski Genelkurmay Başkanı Hilmi Özkök'ün telefon konuşmalarına ait dinleme kayıtları bulundu. Ergenekon soruşturmasında iki kroki daha bulunduANKARA - Ergenekon soruşturmasında Ankara’da dün ameliyat olmak için geldiği hastanede gözaltına alınan Jandarma Komutanlığı İstihbarat Daire Başkanı emekli Tuğgeneral Levent Ersöz’ün evinde yapılan aramada ilk sonuçlar belli oldu.

Firari olduğu dönemde Tuğgeneral Ersöz hakkındaki en önemli iddialardan biri, Jandarma İstihbarat Daire Başkanlığı döneminde üstlerini dinlettirdiği iddiasıydı. Tuğgeneral Ersöz’ün evinde eski Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hilmi Özkök’ün telefon konuşmalarına ait dinleme kayıtları bulundu.

İKİ YENİ KROKİYE DAHA ULAŞILDI
Ergenekon soruşturmasında gözaltına alınan diğer zanlılardan ele geçirilen belgelerin incelenmesinde de polis iki krokiye daha ulaştı ve krokilerle ilgili çalışmalar sürüyor.

TUĞGENERAL VE ALBAY AYNI FOTOĞRAFTA
Firari Tuğgeneral Levent Ersöz’ün evlerinde yapılan aramada ele geçirilen bilgi, belge, cd ve döküman İstanbul’a gönderildi. Resimlerde Ersöz’ün Ergenekon operasyonu kapsamında tutuklanan Albay Atilla Uğur’la birlikte çekilmiş fotoğraflarının da bulunduğu öğrenildi.