Erzurum'da 10 bıçak darbesiyle öldürülen kadının cesedi sokakta bulundu

Erzurum'da 10 bıçak darbesiyle öldürülen kadının cesedi sokakta bulundu
Erzurum'da 10 bıçak darbesiyle öldürülen kadının cesedi sokakta bulundu
Erzurum'da kimliği belirlenemeyen bir kadın, 10 yerinden bıçaklanarak öldürdükten sonra sokakta bir iş makinesinin altına atıldı.

RADİKAL - Bugün saat 12.15'de bir kişi 112 Acil Servis'i arayıp, merkez Palandöken İlçesi'nin Yıldızkent semtindeki Şifa Sokak'ta yaralı bir kadının bulunduğunu bildirdi.

Olay yerine giden polisler ve sağlık görevlileri,kar temizleme çalışmaları kapsamında Palandöken Belediyesinin sokakta park halinde bulunan makinesinin altında kanlar içinde bir kadın cesediyle karşılaştı.

Üzerinde bej renkli paltosu ve mavi başörtüsü bulunan 30 yaşlarındaki kadının, karı bölgesine saplanan 10 bıçak darbesiyle öldüğü belirlendi.

Olay yeri ekipleri ve savcının incelemesinin ardından genç kadının cesedi otopsi için Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Polis, üzerinden kimlik çıkmayan kadının kim olduğu, kim ya da kimler tarafından öldürüldüğünü araştırıyor.
DHA-Nursima KESKİN

Silahla vurulmuş 2 kadının cesedi bulundu

Özgecan Aslan'ın son görüntüleri ortaya çıktı


  http://www.radikal.com.tr/131561413156141

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  lütfen - user1028778

  Videoların otomatik açılmaması için ne yapabiliriz ya ? Zaten internet yavaş, bir de müzik dinliyoruz alakasız sesler geliyor, bir bakıyorsun sayfanın altlarında video açılmış kendiliğinden. Kapatın şu otomatik açılmayı arkadaşım ya.