Esenler'de çatışma: İki ölü

Esenler'de önceki akşam iki grup arasında tecavüz iddiası üzerine çıkan silahlı çatışmada türkücü İbrahim Tatlıses'in iki akrabası öldü, beş kişi de yaralandı.

İSTANBUL - Esenler'de önceki akşam iki grup arasında tecavüz iddiası üzerine çıkan silahlı çatışmada türkücü İbrahim Tatlıses'in iki akrabası öldü, beş kişi de yaralandı.
Ali Tatlı'ya ait Atatürk Caddesi üzerindeki Köşem Restoran'da buluşan Tatlı ve yakınlarıyla Ahmet Karadağ ve yakınları arasında tartışma çıktı. Restorandan caddeye çıkan gruplar, birbirlerine ateş açtı. Çatışma sonucu, Ali Tatlı, Hacı Tatlı, Veysi Tatlı, Ahmet Karadağ, Halil İbrahim Karadağ, Mehmet Karadağ ve Semra Efe yaralandı. Esenler'deki Hayat Hastanesi'ne kaldırılmak istenen Ali Tatlı yolda, Hacı Tatlı ise tıbbi operasyon sırasında hayatını kaybetti. Veysi Tatlı ile Ahmet, Halil İbrahim ve Mehmet Karadağ da çeşitli hastanelerde tedavi altına alındı.
İki grup arasındaki çatışmanın, restoranda çalışan bir kadının, kendisine tecavüz edildiğini öne sürmesi ve bunu Ali Tatlı'ya bildirmesi üzerine çıktığı belirtildi.


    http://www.radikal.com.tr/7422027422020

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.