Esenler'de şüpheli paket fünye ile patlatıldı

Esenler'de şüpheli paket fünye ile patlatıldı
Esenler'de şüpheli paket fünye ile patlatıldı
Fünye ile patlatılan şüpheli paketten koli bandı ile sarılmış gazete parçaları çıktı.

İSTANBULEsenler'de şüpheli bir paket bomba uzmanı ekipleri tarafından fünye ile patlatıldı. Esenler'de Menderes Mahallesi Atışalanı Caddesi 364. Sokak üzerinde bir apartmanın önüne bırakılan bir şişe ve yanındaki koli bandı ile sarılı paketi görenler, durumu polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, şüpheli paketin içerisinde patlayıcı olabileceği ihtimaline karşı güvenlik önlemi alarak Bomba Uzmanı ekiplere haber verdi. Olay yerine gelen bomba uzmanı ekipler, şüpheli pakete fünye yerleştirerek patlattı. Paketten koli bandı ile sarılmış gazete parçaları çıktı. Polis ekipleri, gazete parçalarını delil torbasına koydu ve detaylı olarak incelemek üzere emniyete götürdü.

(Çağatay KENARLI / DHA)


  ETİKETLER:

  İstanbul

  ,

  haber

  ,

  bomba

  ,

  güvenlik

  ,

  Karşı

  http://www.radikal.com.tr/126984812698482

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Mayın tarlası!! - user934512

  2 milyondan fazla Suriyeli.. sınırlar kevgir.. asker-polis darmadağın.. ülkesine 8 füze atmayı düşünen bir MİT.. Doğu zaten PKK ya verilmiş.. Artık her yaşadığımız günde sağ çıkmak bir mucize!!

  Dünkü inandırıcı olmamıştı. - brandywine06

  Sözde bomba bulunmuş, bomba uzmanı normal kıyafetli, yanında normal kıyafetli polisler. Gayet de rahatlar. Bugün neyse bir uzmana kıyafet giydirip yaklaştırmayı, biraz ciddiye alır gibi görünmeyi akıl etmişler. Bu bulunan bombaların teröristler tarafından konduğuna ben inanmıyorum. Kendileri koyup kendielri buluyorlar.