Eşi tarafından bıçaklandı ama şikayetçi olmadı

Eşi tarafından bıçaklandı ama şikayetçi olmadı
Eşi tarafından bıçaklandı ama şikayetçi olmadı
Konya'da 3 çocuk annesi kadın, rahatsızlanan eşini götürdüğü hastanede eşinden şiddet gördüğünü söyleyerek şikayetçi oldu. Daha sonra şikayetinden vazgeçen kadın eve gidince eşi tarafından bıçaklandı... Ancak yine şikayetçi olmadı.

KONYA - Meram İlçesi Çaybaşı Mahallesi’nde oturan Gürol M., saat 03.00 sıralarında rahatsızlandı. Bunun üzerine eşi Nazan M. ile birlikte Meram Eğitim Uygulama ve Araştırma Hastanesi’ne gelen Gürol M. tedavi olduğu sırada, Nazan M. de hastane polisine başvurarak eşinin kendisine sürekli şiddet uyguladığı, hastaneye gelirken de tartıştıklarını söyledi. Hastane polisi de Nazan M.’nin ifadesi alınması için polis merkezinden ekip çağırdı.

ŞİKAYETİNDEN VAZGEÇTİ
Tedavisi tamamlanıp taburcu olan Gürol M., eşinin kendisinden şikayetçi olduğunu öğrenince tartışarak otomobiline binin eve gitti. Nazan M. de daha sonra şikayetinden vazgeçtiğini belirti. Polisin, koruma talebinde bulunabileceği teklifini de geri çeviren Nazan M., şikayetinden vazgeçtiği için polis tarafından evine bırakıldı. Kısa bir süre sonra çift, çocuklarının gözü önünde yeniden tartışmaya başladı. Gürol M., eşi Nazan M.’yi sol bacağından bıçakladı. Sokağa kaçan Nazan M. o sırada açık olan bir pastaneye sığınıp yardım istedi. Çağrılan ambulansa alınan Nazan M., bir komşusuna ise ”Ben gelinceye kadar çocuklarıma bakın" dedi.

Meram Eğitim Uygulama ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan Nazan M.’nin sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi. Polis Gürol M.’nin yakalanması için çalışma başlatırken, Nazan M.’nin şikayetçi olmadığı belirtildi.

DHA - Tolga YANIK


  ETİKETLER:

  KONYA

  ,

  şiddet

  ,

  eğitim

  ,

  koruma