Eşi ve 4 çocuğunun önünde öldürüldü

Eşi ve 4 çocuğunun önünde öldürüldü
Eşi ve 4 çocuğunun önünde öldürüldü
Gaziantep'ten 2 ay önce Antalya'ya taşınan 55 yaşındaki Burhan Çopuroğlu, evine gelen 3 hasmı tarafından, eşi ve 4 çocuğunun gözleri önünde tabancayla 4 el ateş edilerek öldürüldü.


Olay, Yeni Emek Mahallesi 2579 Sokak'taki Aydoğmuş Apartmanı'nın giriş katında dün saat 21.00 sıralarında meydana geldi. Eyüp, Davut ve Uğur Dağbağlı kardeşler, aralarında kan davası bulunan Burhan Çopuroğlu'nun evine gelerek tartıştı. Tartışmanın ardından 3 şüpheli, Çopuroğlu'na tabancayla ateş etti. Eşi ve 4 çocuğunun gözü önünde 4 kurşunla yaralanan Çopuroğlu sokak kapısının önünde yere yığıldı. Saldırganlar kaçtı. Çevredekilerin ihbarı üzerine gelen ambulans ekibi Burhan Çopuroğlu'nu yaşamını yitirdiğini belirledi.
Polis, kaçan ve kardeş olan 3 şüphelinin yakalanması için çalışmalarını sürdürüyor. Çopuroğlu çiftinin iki ay önce Gaziantep'ten Antalya'ya taşındığı belirlendi. Şüphelilerin bir akrabasının, öldürülen Burhan Çopuroğlu'nun eşi Dursun Çopuroğlu'nun akrabaları tarafından bir süre önce Gaziantep'te öldürüldüğü bildirildi.(dha)