Eşini 50 parçaya bölen adam yazdırdığı muskaya kızmış

Eşini 50 parçaya bölen adam yazdırdığı muskaya kızmış
Eşini 50 parçaya bölen adam yazdırdığı muskaya kızmış
İstanbul Çengelköy'de eşini öldürdükten sonra 50 parçaya ayırarak çöp konteynırlarına atan Tahir K.'nın eşi Kübra Kart'a 'yazdırdığı bir muska yüzünden' kızdığı ve son günlerde bu yüzden sık sık kavga ettikleri öne sürüldü.

İSTANBULÇengelköy'de 42 yaşındaki eşi Kübra Kart'ı öldürdükten sonra yaklaşık 50 parçaya ayıran şüpheli Tahir K.'nın cinayeti mutfaktan aldığı bıçakla işlediği ortaya çıktı. Yetkililer, çiftin Kübra Kart'ın yazdırdığı bir muska yüzünden son günlerde sık sık kavga ettiklerinin öğrenildiğini söylediler.

Çengelköy'de 16 Şubat tarihinde Çengelköy karakoluna giderek eşinin kaybolduğunu söyleyip kayıp müracaatı yapan Tahir K.'nın eşini vahşi bir şekilde öldürdüğü ortaya çıkmıştı. Ağabeyinin evde kan izleri bularak karakola müracaatı üzerine gözaltına alınan Tahir K.'nın Üsküdar İlçe Emniyet Müdürlüğü , Asayiş Büro Amirliği ekipleriyle konuşması sırasında cinayeti itiraf etmişti.

ÖNCE ELBİSELERİ SONRA CESEDİ ATTI
Polis soruşturmasında şüphelinin 16 Şubat tarihinde tartıştığı eşini mutfaktan aldığı bıçakla öldürdükten sonra cesedi 50'ye yakın parçaya ayırdığı tespit edilmişti. Önce eşinin kanlı elbiselerini bir torbaya koyarak yakındaki bir çöp konteynırına atan şüphelinin, daha sonra ceset parçalarını koyduğu torbaları 1,5 kilometre uzakta yer altı çöp konteynırına taşıyarak attığı tespit edilmişti.

Polis tarafından ceset parçaları üzerinde yapılan incelemede Kübra K.'nın 50'den fazla parçaya ayrıldığını tespit edildiğini söylediler. Cesedin bazı parçalarının da küçük parçalara ayrılmış bir şekilde bulunduğu belirtildi.

MUSKA YÜZÜNDEN KAVGA EDİYORLARMIŞ
Üsküdar Emniyet Müdürlüğü tarafından yakalandıktan sonra Asayiş Şube Müdürlüğüne teslim edilen Tahir K.'nın poliste de çelişkili ifadeler verdiği belirtildi. Yetkililer komşulardan alınan bilgiye göre ikilinin Kübra Kart'ın yazdırdığı bir muska yüzünden son 10 gündür sık sık kavga ettiklerinin tespit edildiğini söyledi.

(Ali AKSOYER / DHA) 

İstanbul'da vahşet! 17 yıllık eşini parçalara ayırarak çöpe attı