Eşini döverken fenalaştı

Eşini döverken fenalaştı
Eşini döverken fenalaştı
Konya'da karısını döverken fenalaşarak yere yığılan adam, karısının çağırdığı ambulansla hastaneye kaldırıldı.

KONYA - Olay, dün merkez Meram ilçesi Gödene mahallesi Hanedan caddesi üzerindeki TOKİ konutlarında meydana geldi.

A.İ., henüz belirlenemeyen nedenle 20 yıllık eşi M.İ. ile tartıştı. Tartışma sırasında sinirlerine hakim olamayan A.İ., eşini dövdüğü sırada fenalaşıp yere yığıldı.

A.İ., eşinin çağırdığı ambulansla Meram Eğitim Uygulama ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Eşinden yediği dayak sonucu hafif şekilde yaralanan M.İ. de aynı hastaneye götürüldü. M.İ.’nin şikayetçi olmaması üzerine çift yapılan tedavilerinin ardından taburcu olup, evlerine döndü.

DHA - Hasan DÖNMEZ


  ETİKETLER:

  KONYA

  ,

  Hakim

  ,

  eğitim

  http://www.radikal.com.tr/111834011183403

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Editörlere... - ozgun.baltaci

  Öncelikle yorumların yayımlanmama koşullarına "Cinsiyetçilik barındıran" ifadesi eklenmeli, editörler bu gözle de yorumlara bakmalıdır. Ayrıca bu ve benzeri haberlerde, yani kadına yönelik şiddet ve kadın cinayeti haberlerinde yer alan ve şiddeti meşrulaştırmaya ya da haklılaştırmaya meydan veren "sinirlerine hakim olamayan", "alkollü olan", "işsiz olan" ifadelerine yer verilmemeli, şiddetin hiçbir mazeretinin olamayacağı anlayışı benimsenmelidir. Lütfen dikkate alınız...

  Sinirlerine hakim olamadı derken? - d.ezgi

  Canım ya, çok acıdım şimdi. Sinirlerine hakim olamamışmış. Her sinirine hakim olamayan kafa göz dağıtırsa,sanki böyle zavallı adam imajı yaratılıyor ama, iyi olmuş. Belki artık karısına el kaldırmamayı öğrenmiştir.

  Kelimelerin kifayetsiz kaldığı yerdir. - mavi ve beyaz

  Ah memleketimin cefakar, vefakar kadınları size layık görülen muamele bu mu ?