Eski eşe sokak ortasında dayak

Eski eşe sokak ortasında dayak
Eski eşe sokak ortasında dayak
Denizli'de, bir kadın, yanındaki erkekle birlikte boşandığı eşi tarafından cadde ortasında darp edildi. Kavgayı, çevredekiler güçlükle ayırabildi.

DENİZLİ - Kadına şiddeti gözler önüne seren olay, Gazi Bulvarı'ndaki bir banka şubesi önünde saat 18.30 sıralarında meydana geldi.

Bir kadın ile yanındaki erkeğin, başka bir erkek tarafından yumruklandığını gören çevredekiler yardıma koştu.

Kavga sırasında, 'Ne eşi, biz seninle boşandık. Sen kim oluyorsun benim hayatıma karışıyorsun?' diye bağıran kadın ile yanındaki erkeği, araya giren çevredekiler kurtardı.

30-35 yaşındaki öfkeli genç , çevredekiler tarafından olay yerinden uzaklaştırılırken, aldıkları yumruk darbeleriyle neye uğradığı şaşıran kadın ve yanındaki erkek de polis gelmeden olay yerinden ayrıldı.

DHA - Ramazan ÇETİN


  ETİKETLER:

  Ramazan

  ,

  Erkek

  ,

  Kadın

  ,

  Banka

  ,

  kavga

  ,

  genç

  http://www.radikal.com.tr/113673811367382

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  SANKİ - pispor

  Dağ başı adam dövüyor darp ediyor hakaret ediyor ve elini kolunu sallayarak oradan ayrılıyor birde eski eş diyor ya insanı zıvanadan çıkarıyor

  Bu erkeği evire çevire... - pekmez_2042

  Türkiye'nin yarısı "baskılara,dayatmalara" karşı isyan ediyor. Ancak Türkiye'de sadece feministler,kadına yönelik erkek şiddetine karşı isyan ediyor. Haliyle erkek şiddetinin hızı kesilmiyor. Çünkü bunlara isyan yetmiyor.Çünkü başbakan konuştukça kadınlar daha çok öldürülüyor. Türkiye kadın katili erkeklerle mi AB'ye girecek.