Esrarengiz kaza

Esrarengiz kaza
Esrarengiz kaza
Çankırı'nın Kurşunlu İlçesi yakınlarında dün öğle saatlerinde meydana gelen kazada sürücüsünün MİT mensubu olduğu iddia edilen motosiklet otomobil ile çarpıştı. Kazada motosiklet sürücüsü Y.S. yaşamını yitirirken, hurdaya dönen motosiklette 80 bin euro ile Kalaşnikof marka uzun namlulu silah bulunduğu öne sürüldü.

Esrarengiz kazada iddiaya göre İstanbul plakalı motosikletle Samsun'dan İstanbul'a gittiği belirtilen 32 yaşındaki Y.S., Kurşunlu İlçesi yakınlarında önünde giden otomobile çarptı. Çarpmanın etkisiyle takla atan motosikletin sürücüsü Y.S. olay yerinde yaşamını yitirdi.

80 BİN EURO VE BİR KALAŞNİKOF

İddiaya göre kaza yapan motosiklette 80 bin euro ile Kalaşnikof marka uzun namlulu silah bulundu. Kazada ölen motosiklet sürücüsü Y.S.'nin üzerinden, MİT personeli olduğuna ilişkin kimlik çıktığı ileri sürüldü.

Soruşturma gizlilik içinde yürütülürken, Y.S.'nin cenazesinin ise yakınları tarafından alınarak defnedilmek üzere memleketi Adapazarı'na götürüldüğü belirtildi.


  ETİKETLER:

  Euro

  ,

  İstanbul

  ,

  SAMSUN

  ,

  MİT

  ,

  Soruşturma

  ,

  silah

  http://www.radikal.com.tr/114208111420819

  YORUMLAR
  (9 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  düzgün baba adlı yorumcuya - sks222

  Düzgün baba adlı yorumcuya : Ölen şahıs MİT elemanı emniyet mensubu değil değil zaten. 30 yıldır PKK'den çatışmalar ya da baskınlar yolu ile ele geçen kaleşinkofların sayısını bilmiyoruz ama çok büyük sayıda olduğunu tahmin edebilirsiniz. Sizce bu silahların akibeti nedir ? MİT mensuplarının bu silahları çeşitli işlerde kullanılması çok da şaşırtıcı değil sanırım. Burada sorulabilecek sorular 1- Bu şahıs gerçekten MİT mensubumudur, değilse kimdir ve o kimliği nasıl ve neden taşımaktadır ? 2- Bu şahıs MİT mensubu ise kaleşinkofla ve o kadar para ile Samsun da ne aramaktadır. Kaleşinkofun kişisel savunma silahı olmadığını biliyoruz. Bu kişi bir provokasyon eylemi yapacaktıysa düzgün baba gibi bir çok insan bu silah devletin kullandığı silah değil demekki diye başlayan tümceler kuracaktı...

  Organize Isler - hg1962

  Kesin bu sahista "Iyi Cocuk" lardan biridir. Kirli isler nedense boyle tesaduflerle ortaya cikabiliyor, Susurluk gibi .

  kirlilik - takipciyim

  Artık faili meçhul bir cinayetmi işleyecekti bir provokasyonmu yapacaktı kim bilir. Bizden devlete saygı duymamızı istiyorlar ama devletin geçmişini ve yaptıklarını görünce böyle bir karanlığa saygı duyamıyoruz maalesef. Adama silahı vermişler işte adam gidecek birilerini öldürecek yada bir yeri basacak ondan sonra sırtındaki parayla kaçacak. Yazıklar olsun yıllarca yalanla dolanla dalavereyle işler yaptınız iğreniyorum hepinizden.

  kesin bilgi - acipayamli2

  güvenilir bir kaynaktan aldığım bilgiye göre baransuyu takip ediyormuş twitterda ne yazdığına bakacam derken kaza olmuş.

  No Coment - celal103

  Bizi aldatmayin sizden biridir.Ya suikasci yada devletin baska birimleri.Gizlilik ilkeniz konusmayin.

  Yeni bir SUSURLUK vakası.. - Düzgün Baba

  Kaleşnikof emniyetin kullandığı bir silah değildir. Bakalım altından ne çıkacak ?

  Karışık işler - bebebiskuvi

  Ya James Bond vakası, ya da yeni bir susurluk vakası.