Ethem Sarısülük anmasına satırlı saldırı

Ethem Sarısülük anmasına satırlı saldırı
Ethem Sarısülük anmasına satırlı saldırı
Ankara Keçiören'de Ethem Sarısülük için gösteri yapan gruba üç kişi satırla saldırdı. Olayda iki kişi yaralandı.

Başbakan Tayyip Erdoğan ’ın evinin bulunduğu Keçiören İncirli’de toplanan yaklaşık 100 kişilik grup, Sarısülük’ü vuran polis memurunun serbest bırakılmasını protesto etti.

Hürriyet gazetesinden Fevzi Kızılkoyun’un haberine göre Yolun bir bölümünü trafiğe kapatarak protestolarını sürdüren göstericilere saldırı gerçekleşti.

İddiaya göre “06 ACM 54” plakalı beyaz Subaru marka otomobilden inen üç kişi, “Burası bizim mekanımız, buradan defolun. Burası vatan hainlerinin yeri değildir” diyerek eylemcilere saldırdı.

Daha sonra olay yerinden kaçan saldırganlar kısa süre sonra yakalanarak Yüzüncüyıl Polis Merkezi’ne götürüldü. Hastaneye kaldırılan göstericiler ise ayakta tedavi edildikten sonra taburcu edildi.

Taksim'de Ethem Sarısülük için anma eylemi

Bileğine gelen taşı sonra hatırladı

Ankara Ethem Sarısülük için Güven Park'ta

 


  http://www.radikal.com.tr/113917911391796

  YORUMLAR
  (6 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  kimin yaptığı ortaya çıksın - nese2010

  o zaman yorumlarınızı yazın. cami tuvaletine açık girip içerden türbanlı çıkıp sonra da polis öldüren solcu teröristleri unutmadık. toplumun beynine eli satırlı Müslüman imajını işle sonra da solcunun birinin eline satırı ver arkadaşlarına saldırsın Müslümanları zan altında bırak. milletin gözü açıldı. kimse yutmaz bu numaraları artık.

  Satırla saldırı - Turkuvaz

  Bunu dine inanmakla, bunu herhangi bir sosyolojik veya psikolojik bir yaklaşımla anlatmak mümkün mü ? ya benim gibi yaşayacaksın veya öleceksin demeye getiriyor. Böyle bir yaklaşım olurmu. Nasıl bir yürektir öldürülen gençlere acımaz, nasıl bir inançtır öldürmektan başka birşeyi düşünmez ve nasıl bir düşünce yapısıdır sonuçlarını kavramaz. Söyliyecek söz bulamıyorum. Satırla saldırıyormuş. Kahraman Maraşta yaptınız, Sivasta yaptınız...... ve böyle yapmakla içine ettiniz memeleketin. peki başkasına konuşma, hayat hakkı tanımıyorsanız neden seksen darbesini eleştiriyorsunuz anlamıyorum ?

  demokrasi yolunda eli satırlı ilkel yaratıklar - makul

  Bu cinslerin saldırıları olacaktır. ama unutmayalım ki bunlar bir avuç eşkiya. Bu ilkel ve birbirinin kopyası yaratıkların karşısında yüzbinlerin oluşturduğu aklen ve vicdanen gelişmiş medeni bir topluluğun üyesiyiz her birimiz. Bunların en iktidarlısını bile hizaya getirecek demokrasi kültürüne sahibiz. bu nedenle bu tür saldırılar bizi korkutmamalı. yoksa ülke zorba ve vahşilerin egemenliğine girecektir.

  Zavallılar. - ganjml

  Nasıl bir acınacak haldesiniz ki genç bir fidanın yasını tutanlara satırla saldırıyorsunuz;hani nerdesiniz muhafazakar dinci avane bu her haliyle gerçek ve zanlılar karakolda,sizin türbanlı bacınıza saldıran deri eldivenli yüzleri kapalı 100 kişilik grup nerde söylesenize,tabi utanma arlanma lazım da ara ki bulasın.

  cibilliyet - enkidusiyar

  bunların cibilliyeti işte bu. din adına kafa kesen, domuz bağı yapan, canlı canlı gömen bir yaratılışa sahipler.

  Vatan Haini - rockas

  Vatan Haini = Benim gibi düşünmeyen insan