Ethem ve Abdullah'ın anneleri Ali İsmail'in annesiyle buluştu

Ethem ve Abdullah'ın anneleri Ali İsmail'in annesiyle buluştu
Ethem ve Abdullah'ın anneleri Ali İsmail'in annesiyle buluştu
Gezi Parkı eylemleri sırasında Ankara'daki gösteride polisin ateş etmesiyle hayatını kaybeden Ethem Sarısülük ve Hatay'da yaşamını yitiren Abdullah Cömert'in anneleri Ali İsmail Korkmaz'ın cenazesinde annesi Emel Korkmaz'la buluştu...

Gezi Parkı eylemleri sırasında Ankara 'daki gösteride polisin ateş etmesiyle hayatını kaybeden Ethem Sarısülük ’ün annesi Sayfı Sarısülük ile Hatay 'daki gösterilerde yaşamını yitiren Abdullah Cömert'in annesi Hatice Cömert, Ali İsmail Korkmaz’ın cenaze törenine katılmak için Hatay’a gitti.
Anne Sarısülük, aynı acılara sahip Ali İsmail Korkmaz’ın annesi Emel Korkmaz’ı teselli etti. O an böyle görüntülendi.
Hatay’da Gezi Parkı protestolarında hayatını kaybeden Abdullah Cömert'in annesi de cenazede diğer anneleri yalnız bırakmadı. 3 acılı anne tabut başında göz yaşlarını tutamadı. (DHA/Radikal.com.tr)Ethem ve Ali İsmail'in anneleri birbirlerini teselli etmeye çalıştılar.


  http://www.radikal.com.tr/114136911413693

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  evet, bebek katili devlet - radi11

  VASSİLİS@- cok dogru, "bebek katili" hep devletin tekelinde olan bir terim, ama simdi bizzat kendileri bebek katilligi yaptilar. tabiiki bunu Kabul etmeyecekler. ama hersey ortada.

  durdurun - user1023527

  Birileri bu bebek katilini durdursun..

  ölüm kuşatmış her yanı,'Ötmek istiyorlardı viran bağlarda' ama izin vermediler - maren

  İşte gidiyorum çeşm-i siyahım Önümüzde dağlar sıralansa da Sermayem derdimdir servetim ahım Karardıkça bahtım karalansa da Haydi dolaşalım yüce dağlarda Dost beni bıraktı ah ile zarda Ötmek istiyorum viran bağlarda Ayağıma cennet kiralansa da.........