Etiler'de gizli kumarhanenin hayalet müşterileri: İftara geldik

Kumar oynatıldığı gerekçesiyle basılan bir işyerinden, daha önce polisin basa basa bıktığı 'Dalmaz Center'ın adı çıktı. İstanbul Emniyeti Asayiş Şube Ahlak ve Kumar Masası ekipleri, Etiler Aytar Caddesi'ndeki...

İSTANBUL - Kumar oynatıldığı gerekçesiyle basılan bir işyerinden, daha önce polisin basa basa bıktığı 'Dalmaz Center'ın adı çıktı.
İstanbul Emniyeti Asayiş Şube Ahlak ve Kumar Masası ekipleri, Etiler Aytar Caddesi'ndeki bir işyerinde kumar oynatıldığı ihbarı üzerine üç ay önce teknik takip başlattı. Daha önce de baskın düzenlenmesine rağmen kumar aletleri bulamayan ekipler önceki akşam saat 21.00 sıralarında aynı işyerine operasyon düzenledi. Dışarıdaki kameralardan polislerin geldiğini gören işyeri sahipleri kapıyı açmadı. Bunun üzerine polis kapıyı kırıp içeri girdi. Salonda 24'ü kadın 84 kişi gözaltına alınırken dört rulet masası ile çok sayıda kumar aletine el konuldu. Emniyet'e götürülenlerden bazıları masa örtüsüyle yüzünü gizlerken, "Biz iftara gelmiştik" dedi. Gizli kumarhanenin, daha önce defalarca kumar baskını yapılıp kapatılan yine Etiler'deki 'Dalmaz Center'a ait olduğu ileri sürüldü.