Eve dönmek için gün sayıyordu, dönerken şehit oldu

Eve dönmek için gün sayıyordu, dönerken şehit oldu
Eve dönmek için gün sayıyordu, dönerken şehit oldu
Şırnak Beytüşşebap'ta terhis olduktan sonra evine dönmek için bindiği askeri helikoptere yapılan saldırıda şehit düşen Doğan Acar'ın sosyal paylaşım sitesinde yaptığı paylaşımda "Kaldı 7 gün bir tanesi, sana kavuşmama 7 gün kaldı" yazdığı ortaya çıktı.

RADİKAL-Şırnak'ta terhis olduktan sonra evine dönmek için bindiği askeri helikoptere yapılan saldırıda şehit düşen Doğan Acar'ın haberi Denizli'deki baba ocağına ulaştı. Acar'ın sosyal medyada  yaptığı paylaşımlarda eve dönüş için gün saydığı ortaya çıktı. Terhis olmanın heyecanını yaşayan Doğan Acar, kız arkadaşına sosyal paylaşım sitesindeki son mesajında, "Kaldı 7 gün bir tanesi, sana kavuşmama 7 gün kaldı" yazmıştı.

TİŞÖRTÜ DE HAZIRDI
Doğan Acar’ın, Denizli’nin Akkale Mahallesi’ndeki baba ocağına acı haber tez ulaştı. Sırtında kendi adı yazan ve askerliğin bittiğini gösteren tişört yaptırıp giyerek fotoğraf çektiren Acar, memleketine varamadı.

Tezkeresini alan asker şehit oldu!  ETİKETLER:

  şehit

  ,

  haber

  ,

  Asker

  ,

  Fotoğraf

  ,

  Kız

  ,

  sosyal

  http://www.radikal.com.tr/141257614125761

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  İstihbarat - user777437

  Şehidimize Allah'tan rahmet diliyorum. Ancak şunu da belirtmek istiyorum. Kolluk kuvvetlerinin sosyal medya hesaplarından yaptıkları herşeyi paylaşması, gittikleri sevdikleri şeyleri söylemesi zaafiyet yaratmaktadır. Ajanların işini kolaylaştırmaktan başka birşey değildir.