Evinde bıçaklanarak öldürüldü

Evinde bıçaklanarak öldürüldü
Evinde bıçaklanarak öldürüldü
Aydın'ın Kuşadası'nda, Dora Özer takma isimli trans birey 24 yaşındaki H.U.Ö., evinde bıçaklanarak öldürülmüş bulundu.

KUŞADASI - Olay,  Hacıfeyzullah Mahallesi Altıngüvercin Sitesi 21 Bloğun ikinci katında meydana geldi. Hande takma isimli trans birey telefonla aradığı birlikte yaşadığı arkadaşı Dora Özer'den haber alamayınca saat 18.00'de eve gitti. Kapıyı açtığında ev arkadaşı Özer'in cesediyle karşılaşan Hande polisi aradı. Bıçaklanarak öldürüldüğü belirlenen Dora Özer'in cesedi evdeki inceleme sonrası otopsi için morga kaldırıldı.  Site sakinleri, blok çevresinde fuhuş ve hırsızlık olaylarının artması üzerine iki kez genel kurulda merkezi güvenlik kamerası sistemi kurulmasını kararlaştırdıklarını, iki trans bireyin  yaşadığı bu eve giren çıkan birçok kişinin olduğunu söyledi. Katil zanlısının kimliğinin belirlenmesi ve yakalanması için çalışma başlatıldı, güvenlik kamerası görüntülerinin incelemeye alındığı belirtildi. Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü bildirildi.

Latif SANSÜR (DHA)


  ETİKETLER:

  haber

  ,

  katil

  ,

  güvenlik

  ,

  site

  ,

  İnceleme

  http://www.radikal.com.tr/114117611411768

  YORUMLAR
  (8 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  - momentum

  Kalpsizlikle, duyarsızlıkla, saygıyla ilgisi yok. Sen buradan hangi yorumu yaparsan yap bu kirli alemler bu cinayetlerle, tehditlerle, falçatalarla, bıçaklamalarla, evini basmalarla dolu. Travesti veya fahişe: bıçaklanan, rakı masasında telefon kablosu ile boğulan, vesaire. Failler genellikle o alemin başka bir piskopatı çıkıyor. Böyle bir ortamdan başka bir şey beklemek zor. Bir insanlık yapacaksanız o tarafına eğilin önce. Entelektüel şizofrenisini bırakın; sözcük dağarcığınızı kurduğunuz dünya muhtemelen yok.

  Momentum - MagicalTune

  Ne kalpsiz bir yorumdur bu! Ne duyarsız, saygısız bir insansın sen! Bir insan nefret cinayetine kurban gitmiş, üstelik cinsel kimliği bunun tek nedeni. Bir zenciyi renginden, bir çinliyi çekik gözünden ötürü katletmekten ne farkı var bunun? Bu kadar ilkel ve basit gerekçelerle, içi bomboş, yabani ruh hallerine haiz, vicdan ve merhamet duygularından uzak, cahil bir insan müsveddesi ve türevlerine nasıl nefret duymazsınız? Nasıl kınamazsınız? Nasıl isyan etmezsiniz? Sizi o katılaşmış, kan pompalamaktan başka işlevi olmayan yüreğinizle başbaşa bırakıyorum..

  takma isimli derken? - alptekin-h

  Dilinizi biraz düzeltseniz keşke. Ana sayfada travesti diyosunuz içine girince trans birey.

  ne fark eder? - bc79

  hayır eve gelen müşterisi öldürse ne değişecek ben onu da anlamadım. meşru bir durum sanki. bu şekilde öldüren de rahatça öldürüyor, çünkü o bir trans birey.

  momentum - hamadryad

  arkadaşım tanıdığımı söyledim. kadın 1.5 senedir çalışmıyor erkek arkadaşıda benimle aynı clupta çalışıyor. bu parada anlaşamayıp öldürmek vesaire değil. kuşadasında son 2 senede 3. trans birey cinayeti bu. insanların translara bakışıyla alakalı bişey bu

  hamadryad - momentum

  Kendi kendine amma çabuk karar verip, saydırıp döktürmeye girişmişsin. Okumuş adamsın ne de olsa; yaşamın marjinal, sefil bir parçasına ideoloji ve aydınlık getirmişsin. Ama çok çok büyük ihtimalle eve gelen müşterilerinden biri çıkacak onu öldüren. Böyle bir alemde çok kıtlığı görülen bir şey değil, bir dünya dolusu travesti ve fahişe cinayetleri oldu böyle. Ölenin de öldürenin de senin parlak fikirlerinden haberi yok. Kendin çal, kendin oyna.

  hedef gösterme - bahar izmir

  bildiğim kadarıyla haberde açık adres verilmez,bu durum hedef göstermeye neden olabilir.