Eylemcilerden Sinan Çetin'e tepki: Ağaoğlu'na git

Eylemcilerden Sinan Çetin'e tepki: Ağaoğlu'na git
Eylemcilerden Sinan Çetin'e tepki: Ağaoğlu'na git
Sırrı Süreyya Önder'i ziyaret etmek için Taksim İlkyardım Hastanesi'ne gelen yönetmen Sinan Çetin, hastanenin önünde bekleyenler tarafından 'Ağaoğlu'na git' diyerek, protesto edildi ve hastaneye girmesi engellendi.

İSTANBUL - Taksim Meydanı'ndaki müdahale sırasında yaralananlar Taksim İlkyardım Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Gaz bombası kapsüllerinin isabet ettiği BDP Milletvekili Sırrı Süreyya Önder ve Mısır uyruklu Lavna Allani'nin ardından CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu da gazdan etkilendiği için hastaneye getirildi. 

Bu arada yönetmen Sinan Çetin, Sırrı Süreyya Önder'i ziyaret etmek için hastaneye gelince, hastanenin önünde bekleyenler tarafından "Ağaoğlu'na git" diyerek, protesto edildi ve hastaneye girmesi engellendi. Kafasından yaralanan bir polis memuru da hastaneye getirildi. 


DHA  http://www.radikal.com.tr/113574811357489

  YORUMLAR
  (9 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  yetmez... - bukimki

  ne güzel bağırmış arkasından "yetmez ama evet" diye. ne güzel açıklamış durumu.

  SİNAN BEYE - pispor

  şu Ağa oğlunun reklamına çıkmayana kadar bizim değer verdiğimiz bir şahsiyetti.biz onun doğaya yeşile saygılı biri olarak bilirdik.ama o üç beş kuruşa doğayıda yeşilide sattı.

  ... - r11

  Kapitalist soygun düzeninin en güçlü temsilcilerinden biri olan bu şahıs hangi yüzle buralarda dolaşabiliyor...senin yanın ağaoğlu gibiler...

  Destek - kaşınan adam

  Anayasa referandumun da Tayyip beye destek verip iktidarın yargıyı ele geçirmesinde payı bulunan bu gibi sözde demokrat aydınların amacı medyada görünüp ünlerine ün katmaktan başka ne olabilirki..

  Sazan - celal103

  Yerini dahi yadirgiyorsun be adam o zaman niye o kadar acikta Agaogluna cicek dikiyorsun ki?

  MUCADELENIN DURAKLARI!.. - Kara Ismail

  Bu protestoyu dogrusu dogru bulmuyorum.. Zira yasam bize mucadalenin koseli ve siyah beyaz olmadigini gosteriyor.. "Ya burda olacaksin ya karsida" diye birsey yok!.. Kimileri ne orda nede burda olabilirler..Yasam, o kadar keskin hale gelmis degil!.. Hayatin gri noktalari da var.. Mucadelenin bu asamasinda birisi gelmis, 'bizden birini'ziyaret ediyor!.. Mucadelenin kavsaklari var.. Herkes bastan sona kadar baslayip bitirecek diye bir sey olmadigi gibi.. Kimileri bazi duraklarda bize katilir!.. Hatta kimileri o duraklarad iner! Ne o duraklarda inenlere hain muamelsi yapmak gerek, nede binenlere niye biniyorsun demek dogru..Kuskusuz dogru bildiklerinizi/bildiklerimizi soyleyecegiz.. ama, "sen oteki durakta bizim arabaya binmedin, simdi seni arabamiza almayiz" demek anlasilir bir tepki ama dogru degil bence..

  ... - user1107643

  Az bile söylemisler!