Ezilenlerin Sosyalist Partisi'ne silahlı saldırı

Ezilenlerin Sosyalist Partisi'ne silahlı saldırı
Ezilenlerin Sosyalist Partisi'ne silahlı saldırı
İstanbul Maltepe'de bulunan Ezilenlerin Sosyalist Partisi kurşunlandı. İddiaya göre saldırıları uyuşturucu satıcıları yaptı
Haber: FATİH YAĞMUR / Arşivi

İSTANBUL - Maltepe Gülsuyu Mahallesi'nde bulunan Ezilenlerin Sosyalist Partisi'ne (ESP) iki ayrı silahlı saldırı yapıldı. Saldırılarda 5 kişi yaralandı. ESP üyeleri saldırıdan uyuşturucu çetelerinin sorumlu olduğunu iddia etti.

İddiaya göre olay şöyle gerçekleşti: Saat 7.30 sıralarında afiş asmaya çalışan ESP üyelerine bir araçtan ateş açıldı. Saldırıda iki kişi yaralandı. Ardından öğle saatlerinde ESP’nin bulunduğu binaya gelen bir grup kişi ‘Siz kimsiniz’ diyerek kurşun yağdırdı. Bu saldırıda da 3 kişi yaralandı. Saldırının ardından  polis çalışma başlattı ve olay yeri inceleme ekipleri mermi kovanlarını topladı. Saldırıyı patformun uyuşturucuya karşı yürüttüğü çalışmalardan rahatsızlık duyan bir grubun yaptığı ileri sürüldü.


  http://www.radikal.com.tr/114526811452683

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Suc üreten mekanizma - Ari Zerdüst

  Kim ki toplumu yönetiyorsa,insan yasaminin tüm alanlarini kendi kontrolunde tutuyorsa,toplumun yaratigi degerler üzerinden kendini finanse ediyorsa,sömürüyü kalici kilmak icin yasamin her alaninda devlet kurumu diye zor aygitlara ihtiyac duyorsa mafya da odur.Devlet olmazsa ve devletin güvenlik gücleri olmazsa bu suc sebekeleri silahi nereden temin edecek.Destegi emniyet güclerinden almazsa cekinmeden saga-sola böyle nasil saldirabilecek.Hükümet sevdalilarida kalkmis,hükümeti elestirmesinler diye bakalim kim bag kuracak diye elestirilerin önünü kesiyor.Ben söylüyeyim bu silahlari onlara sagliyan devletin iktidar prtisidir.Cünkü ülkede tüm denetim sahasi on yildir onlarin kontrülünde. Kaldi ki bunlarin hedefi neden AKP degil de sosyalistler.ESP ye kim operasyon yapip yüzlerce yöneticisini zindanda tutuyor??

  sindirmenin yolları - Sel0

  Belli bölgeleri uyuşturucu sokarak dejenere etme ve politik olarak öldürme bilinmeyen bir strateji değildir.

  Hayret - Ad Honorem Dei

  Öncelikle ESP'lilere geçmiş olsun. Bu olayı da hükümete bağlayacak ilk yorumcu ne zaman çıkacak çok merak ediyorum.