Fatih Terim'in teknede parmağı koptu

Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, tatilini geçirdiği Bodrum'un Göltürkbükü Beldesi'nde teknesinin halatını çözerken halatla tonoz arasına sıkışan parmağı koptu. Kopan parmak bulunarak yerine dikildi


Bodrum'da özel hastanede ilk müdahaleden sonra uçakla İstabul'a gelen Fatih Terim'in parmağı Acıbadem Hastanesi'nde dikildi ve estetik yapıldı.
Muğla’nın Bodrum İlçesi'ne bağlı Göltürkbükü Beldesi'ndeki villasında ailesi ile birlikte tatil yapan Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, bu sabap tekneyle denize açılmak için hazırlık yaptı. Saat 10.00 sıralarında villanın özel iskelesine bağlı teknesinin halatlarını çözmeye başlayan Terim, parmağını halata kaptırdı. Halatla teknenin tonozu arasına sıkışan Terim'in sağ elinin orta parmağı koptu.
Fatih Terim acı içinde kıvranırken bir arkadaşı kopan parmağı buzla birlikte bir havluya sardı. Hemen ilçedeki Özel Bodrum Hastanesi'ne götürülen Fatih Terim'e burada ilk madahale yapıldı.

İSTANBUL'DA DİKİLDİ
Terim'in parmağının İstanbul'da dikilmesi kararlaştırıldı. Bodrum- Milas Havaalanı'ndan saat 14.00’te havalanan BilenAir'e ait özel uçakla saat 15.00'te İstanbul'a inen Fatih Terim'i, Florya Genel Havacılık Terminali’nde Milli Takım Yardımcı Antrenörü Müfit Erkasap karşıladı.
Sağ eli sargılı olan Fatih Terim, basın mensuplarının sorularını yanıtsız bırakırken, hızla kendisini bekleyen araca binerek doğruca Kadıköy'deki Acıbadem Hastanesi'ne gitti. Hastanenin mikrocerrahi servisinde yapılan operasyonla Fatih Terim'in kopan parmağı yerine dikildi ve estetik uygulandı.

“KÜÇÜK BİR TALİHSİZLİK”
Fatih Terim'e yapılan tıbbi müdahaleyle ilgili hastaneler açıklama yapmaktan kaçındı.
Bodrum'da hastanede bulunduğu sırada olayı öğrenip kendisine ‘geçmiş olsun' dileğinde bulunanlara önemli bir şeyi olmadığını söyleyen Fatih Terim'in, “Korkmayın, küçük bir talihsizlik oldu. Ben bu tür basit kazalarla yıkılacak adam değilim ama küçük bir operasyon gerekebilir” dediği öğrenildi. (dha)