Faturanın faturası ağır oldu: İki ölü

Ortak ödedikleri elektrik faturasının yüksek miktarda gelmesine kızan 38 yaşındaki Ali Osman Deniz, ağabeyi ve kardeşini öldürdü, yengesini ise yaraladı.

SAMSUN - Ortak ödedikleri elektrik faturasının yüksek miktarda gelmesine kızan 38 yaşındaki Ali Osman Deniz, ağabeyi ve kardeşini öldürdü, yengesini ise yaraladı.
Samsun'un Bafra ilçesine bağlı Sürmeli Köyü'nde, babalarından kalan iki katlı evin alt katında oturan çiftçi Ali Osman Deniz, ağabeyi ve kardeşiyle ortak ödediği faturanın 635 YTL (635 milyon lira) gelmesiyle çılgına döndü. Bekâr olan Ali Osman Deniz, önceki akşam ağabeyi 41 yaşındaki Hasan Deniz ile kardeşi 31 yaşındaki Adem Deniz'in kaldığı üst kata giderek, tepki gösterdi. Başlayan tartışmada Ali Osman Deniz, kardeşlerine tabancasıyla kurşun yağdırdı.
'Bir anda sinirlendim'
İki kardeş olay yerinde can verdi. Adem Deniz'in eşi 29 yaşındaki Nurcan Deniz ise seken kurşunlardan biriyle yaralandı. Deniz, İlçe Jandarma Komutanlığı'na giderek teslim oldu. Çok pişman olduğunu söyleyen Deniz, "Zaten, iki kardeşimle miras konusunda da anlaşmazlığımız vardı.
Bu işin tuzu biberi oldu. Kardeşlerim 'Faturayı ödeyemeyiz' diye bana küfür etti. Bir anda sinirlendim" dedi.


    http://www.radikal.com.tr/7364967364960

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.