Fenerbahçeli eski yıldızın hapsi isteniyor

Fenerbahçeli eski yıldızın hapsi isteniyor
Fenerbahçeli eski yıldızın hapsi isteniyor
Geçtiğimiz Ekim ayında Eyüpspor-Altayspor maçında çıkan ve çekiçlerin kullanıldığı kavga ile ilgili savcılık soruşturması tamamlandı.

İstanbul Spor Savcısı Taner Tabel, Eyüpspor-Altayspor maçında çıkan olaylar ile ilgili soruşturma sonucunda büyük bölümü futbolcu olan 9 şüpheli hakkında dava açtı.

Sabah 'ın haberine göre; hazırlanan iddianamede kavganın Altaysporlu futbolcu Serkan Akın'ın Eyüpsporlu Eren'e küfür etmesi ile başlayıp diğer futbolcular ve ailelerin de dahil olması ile büyüdüğü belirtildi. İddianamede Fenerbahçeli eski futbolcu Serhat Akın'ın eline geçirdiği çekiç ile Tayfun ve Ali Cansun'a saldırdığı, Tayfun'un arkasından kafasına vurup, Ali Cansun'un da göğsüne doğru çekiç fırlatarak darp ettiği kaydedildi.

Serhat'ın saldırıda kullandığı çekici silah kabul eden savcı, Serkan Akın, Ozan Yaprak, Tayfun Taner, Serhat Akın, Ali Cansun Begeçarslan, Gökhan Ant, Abdullah Aydın, Emre Aydın ile Murat Şahin isimli şüpheliler hakkında hakaret ve mala zarar verme suçları kapsamında hapis cezası isteyerek, dosyayı İstanbul 3. Asliye Ceza Mahkemesi'ne gönderdi.