Festival diplere indi

Marmaris Uluslararası Denizcilik Festivali çerçevesinde, Sualtı Taarruz (SAT) ve Sualtı Savunma (SAS) komandoları ile dalgıç gösterileri yapıldı.

MUĞLA - Marmaris Uluslararası Denizcilik Festivali çerçevesinde, Sualtı Taarruz (SAT) ve Sualtı Savunma (SAS) komandoları ile dalgıç gösterileri yapıldı. SAT ve SAS timleri ile dalgıçlar, ilk olarak mayını zararsız hale getirme işlemini gerçekleştirdi. Dört kişiden oluşan bir tim, daha sonra, balonla şüpheli bir cismi yüzdürerek emniyetli sahaya ulaştırdı. Bir başka ekip de sualtı kayağı ile dip taraması yaptı. SAT, SAS ve dalgıç timlerinin sualtı gösterilerini kıyıda kurulan barkovizyonun etrafında izleyen vatandaşlar, alkışlarla timlere destek verdi.
Festival kapsamında Kapalı Yüzme Havuzu'nda yüzme yarışları yapılıyor. Caddebostan Su Sporları Kulübü Su Balesi Grubu da havuzda bir gösteri yaptı. Yarışmalara Almanya, Bosna-Hersek, Bulgaristan, Polonya ve Ukrayna'dan ekiplerin yanı sıra Türkiye'den yedi takım katılıyor. Plaj voleybolunda da ilk müsabakalar gerçekleştiriliyor. Halk plajındaki müsabakalarda, Türkiye'den 11 takım karşılaşıyor. Laser optimist sınıfı yelken yarışları da İçmeler mevkinde başladı. Avustralya, Macaristan, Polonya ve Rusya'dan ekipler de dün bir yürüyüş yaptı.


    http://www.radikal.com.tr/7444647444640

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.