Firari çeteci Gülsuyu'nda kan akıttı

Firari çeteci Gülsuyu'nda kan akıttı
Firari çeteci Gülsuyu'nda kan akıttı
Maltepe Gülsuyu'nda Halk Cephesi'nden Hasan Ferit Gedik'i öldüren uyuşturucu çetesinin üyesi olduğu ileri sürülen firari şüpheli, yine Gülsuyu'nda bir kişiyi vurdu.

Dün gece saat 22.15 sıralarında, uyuşturucu ticaretine karşı çıkanlara çetenin silahla saldırdığı Gülsuyu’nun Fatma Hanım Durağı’nda 3 el silah sesi yükseldi.

Olay yerine gidenler minibüs şoförü 20 yaşındaki Serhat Gül’ü sağ bacağından vurulmuş halde buldu. Hayati tehlikesi bulunmayan Gül, Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

Polis, minibüsçü ve görgü tanıklarının ifadeleri doğrultusunda saldırganın Şahin Eren olduğunu belirledi. Şahin Eren’in, minibüsçü Gül’den haraç istediği, vermeyince saldırıyı gerçekleştirdiği ileri sürüldü.

Saldırının, geçen yıl da yine iki minibüsçünün vurulması olayının devamı olduğu iddia edildi.

Şahin Eren’in, Gülsuyu’nda Gedik’in öldürülmesinden sonra elebaşılığını Mesut Turhan’ın yaptığı çeteye yönelik düzenlenen operasyonda firari olarak aranan 3 kişiden biri olduğu belirtildi. Polis, bu saldırının ardından da kaçan Şahin Eren’i aramaya devam ediyor. (Hürriyet)


  ETİKETLER:

  Hürriyet

  ,

  Gülsuyu

  ,

  Gece

  ,

  İddia

  ,

  eğitim

  ,

  silah

  ,

  Karşı

  http://www.radikal.com.tr/115683211568328

  YORUMLAR
  (8 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  .. - LoremIpsum

  Gülsuyu, Dersim, Wan, Mus, Mardin.. Son zamanlarda kürt ve alevi yurtdaslarin yasadiklari bölgelerde uyusturucu, sans oyunlari, fuhus gibi toplumu temelinden yikma girisimleri bizzat devlet eliyle yürütülmektedir. Bu devlet türkiye devleti ve yasama yürütme kanallari! Hal böyleyken bu devlete itaat etmemiz bekleniyor. Bunun akilla mantikla vicdanla uzaktan yakindan alakasi yok!

  Çete Polis Elele:Beraber Yürüdünüz Siz Bu Yollarda - Cigdem_A

  Gezi'de destan yazan polisten sıra uyuşturucu çetelerine gelince pek bir kahramanlık göremedik. Bu arada Radikal'i de tebrik ediyorum bu sefer adamların açık ismini verebilmişsiniz.

  polis aramaya devam ediyormuş... - bisaniye

  ben polise söyleyeyim, adam gülsuyu'nda.

  İsteseler İki Dakikada Bulurlar Ama... - iaaaa

  Emniyet'te saklanıyor olmasın sakın!..

  Civitatis! - berkayhür

  Aman devletin polisi, aman sünni terör örgütlerinin yamakları, aman mezhepçiler, ötekiciler, kavgacılar, saman altından su kaçıranlar aman. Dokunmayın Gülsuyuna. Sonra çıkar televizyona; Cem Evleri Terörist yuvası dersiniz. Kaleşnikof ile nöbet tutanları içeri alırsınız, o silahları ortaya çıkaranlara göz yumarsınız. Sizin kapasiteniz de cibliyetiniz de mezuraya gelecek cinsten değil. Ne ölümden korkmak ayıp, ne de düşünmek ölümü, beni devlet korumazsa kendi kendimi korur devleti de saf dışı bırakırım.

  çıkar amacı güden örgüt :) - hilmiderin_34

  DHKP-C yi masum bı orgut gıbı gostermeye calısmayın orda yasıyorum ben çetelerle senelerce beraber çalışıp halka zulm ettiler asıl haracı kendılerı alıyorlar sosyalızm halkcılık adı altında halkı tehdıt eden halka zarar veren halkı kaosa surukleyen bırılerı bıde yasadıkları yerın ısmını halk evı koymuslar halkla hıc alakası olmayan kendı cıkarları dogrultusunda hareket eden kendınden olmayanları olduren bı zıhnıyet sımdıde çetelerle haracı kım toplayacak kım toplamayacak uyusturucuyu kım satacak kım satmayacak kavgası basladı Polis Yakında bi operasyon daha duzenlesede rahatlasak ....

  ne firarmış - kenanozturk

  istediğini şıp diye bulan polis söz konusu çeteciler oluncu pek başarılı olamıyor! Neden acaba!?