Fox'un yeni aksiyon dizisi Şehrin Melekleri bugün ekranda!

Fox'un yeni aksiyon dizisi Şehrin Melekleri bugün ekranda!
Fox'un yeni aksiyon dizisi Şehrin Melekleri bugün ekranda!
Başrollerini Cenk Ertan, Ümit Kantarcılar, Yiğit Dikmen, Nilay Cafer ve Buse Varol'un paylaştığı Fox Tv'nin yeni aksiyon dizisi 'Şehrin Melekleri' bugün saat 21.00'da izleyicisiyle buluşuyor.

Yapımcılığını Boyut Film’in üstlendiği yeni aksiyon dizisi “Şehrin Melekleri”  bugün saat 21.00’da Fox Tv ekranında başlıyor. İstanbul ’da halk arasında, İstanbul emniyetinin başarısızlığına dair oluşan ön yargılar emniyet mensuplarını, suçun kalbine inecek genç bir ekip kurmaya itiyor.  Bunun için emniyetin efsane amirlerinden Fırtına Cemal görevlendiriliyor. Cemal, kural tanımaz ama yetenekli genç polisleri toplayarak ekibini kuruyor.

KONUSU

Cemal ve ekibi masum halkın koruyucu melekleri olmaya, güzeller güzeli İstanbul’a sahip çıkmaya canları pahasına yemin etmişlerdir. “Şehrin Melekleri” suça karşı adalet, şiddete karşı şefkat, ihanete karşı bağlılıkla mücadele eden büyük bir efsaneye dönüşeceklerdir. İstanbul’un masumiyetini çalanlar, şehri kan ve korkuya boğanlar için artık hiçbir şey eskisi kadar kolay olmayacaktır.

OYUNCULAR

Cenk Ertan- Cemal

Cemal emniyetin asayiş, narkotik, organize suçlar, cinayet büro gibi birçok kilit noktasında görev yapmış, her birimde olağanüstü başarılara imza atmış bir emniyet amiridir. Cemal 15 gün önce malulen emeklilik için dilekçesini vermiş ve inzivaya çekilmiştir. 2012 yılında Organize Suçlarla Mücadele biriminde çalışırken, yaptığı bir operasyon sırasında başına gelen talihsiz olayın yaşattığı travmayı hala atlatamamıştır. 

Ümit Kantarcılar- Gürkan

Organize Suçlarla Mücadele Birimi’nde Baş komiser.  Adil’in suikast emrini veren, İstanbul’daki suç odaklarının tepesinde yer alan, işadamı kisvesiyle karanlık işlerini gizleyen, mafya lideri Bedirhan Kuloğlu’nun emniyet içindeki bir numaralı köstebeği. 

Yiğit Dikme- Fırat

Fırat, hırçın ve kural tanımaz yapısının yanı sıra olağanüstü yetenekli bir polistir. Prosedürü birçok kez çiğneyince, hakkında bir sürü mesleki soruşturma açılmış, iki kez rütbesi düşürülmüş ve Van’da bir mahalle karakoluna, polis olarak sürülmüştür. Karakoldaki amir, Fırat’a kötü davranmaktadır. Onu karakolun arşivine göndermiş, açıkça masa başı angarya işler yaptırmaya başlamıştır. Tüm yetkililer Fırat’ın yetenekli ve iyi bir polis olduğu konusunda hemfikirdirler.

Nilay Cafer- İdil

Adil Müdür’ün kızı olan İdil, akademiyi birincilikle bitirmiş, özelikle mesleğin hukuki kısmını çok iyi bilen, iyi silah kullanan, ve görsel hafızası muhteşem olan yetenekli bir polistir. Bir süredir Organize Suçlarda Baş komiser olarak çalışan Gürkan Akad’la beraber çalışmaktadır. 

Buse Varol-Aslıhan

Aslıhan, başarı üstüne başarı kazanan genç bir polistir. 2 yıl önce akademiden mezun olmuştur. Kürtçe, Zazaca, Gürcüce, Lazca gibi birçok etnik dili konuşabilmektedir. Yakın dövüş savunma ve saldırı sanatlarında çok yeteneklidir. Emekli Trafik Polisi bir babanın üç çocuğundan en küçüğü ve tek kız olanıdır. Abileri de kendisi gibi polis olmasına rağmen, akademi bitirmiş olan sadece Aslıhan’dır.