Freni boşalan halk otobüsü önüne çıkan araçları biçti

Freni boşalan halk otobüsü önüne çıkan araçları biçti
Freni boşalan halk otobüsü önüne çıkan araçları biçti
Maltepe'de, freni boşalan özel halk otobüsü, önce cadde üzerinde bulunan elektrik direğine, ardından park halindeki 3 araca, daha sonra da kurulumu yeni yapılan ATM'ye çarparak durabildi. Kazada özel halk otobüsünün şoförü yaralandı.

RADİKAL - İstanbul 'da Özel Halk Otobüsü kazalarına bugün bir yenisini daha eklendi ancak, şans eseri bu kez ölen olmadı. 
İstanbulluları dehşete düşüren kaza saat 15.30 sıralarında, Zümrütevler Mahallesi, Nil Caddesi'nde meydana geldi.

Kadıköy-Zümrütevler seferini yapan 19-Z hatlı özel halk otobüsünün freni caddede seyir halindeyken boşaldı. Halk otobüsü önce elektrik direğini devirip üzerinden geçti. Ardından, caddedeki bir lokantaya yemeğe gelenlerin park halindeki 3 aracına, sonra da kurulumu yeni yapılan ATM'ye çarparak durabildi.

Kaza sırasında özel halk otobüsünün şoförü Mehmet Sabri Erdem yaralandı. Erdem, olay yerine gelen ambulansla Kartal Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

OTOBÜSTE 5-6 YOLCU VARDI

İddiaya göre, otobüs son durağa yaklaştığı için, içinde 5-6 yolcu vardı. O yolcular da kazadan yara almadan kurtuldu. Park halindeki araçlarda ise hasar meydana geldi.

ATM makinesini kurduğunu söyleyen bir kişi, kazadan 15 dakika önce ATM içinde bağlantı yaptığını söyledi.

Bir lokanta çalışanı ise "Büyük bir gürültüyle çarpa çarpa geldi, daha sonra park halindeki araçlara, ardından bankamatiğe çarptı" dedi.
DHA- Ramazan EĞRİ

Halk otobüsü yol kenarındaki kadınları ezdi

İstanbul'da bir haftada üçüncü halk otobüsü kazası

Kaza yapan halk otobüsü duvarın üzerinde kaldı
  ETİKETLER:

  İstanbul

  ,

  Ramazan

  ,

  Bugün

  ,

  ATM

  ,

  elektrik

  ,

  eğitim

  ,

  şans