Fuat Avni deşifre oldu

Fuat Avni deşifre oldu
Fuat Avni deşifre oldu
3. dalga operasyonunun "UYAP'a yüklenmeden önce" Fuat Avni tarafından duyurulmasıyla sızıntının Adalet Bakanlığı'ndan olmadığı ortaya çıktı. Savcılık, Emniyet içerisindeki köstebeği aramak üzere ayrı bir soruşturma başlattı.

RADİKAL - Sabah saatlerinde başlatılan KPSS’deki 3. dalga operasyonunda 44 isim hakkında gözaltı kararı çıkarıldı. Ancak hakkında gözaltı kararı bulunan 20 ismin “kaçtığı” öğrenildi. Savcının operasyonu UYAP’a özellikle geç bildirmesi ise ilginç bir detayı ortaya çıkardı. Son dalga operasyonunun Fuat Avni tarafından yaklaşık 48 saat önce yani UYAP’a bildirilmeden önce sızması tüm gözleri Emniyet’e çevirdi. Gelen bilgilere göre Fuat Avni’nin yeri de tespit edildi. İşte “Fuat Avni deşifresi”nin detayları…

UYAP’A YÜKLENMEDEN FUAT AVNİ YAZINCA GÖZLER EMNİYET’E ÇEVRİLDİ

Sözcü'nün haberine göre; KPSS soruşturmasını yürüten savcı, Fuat Avni’nin “yerini” tespit etmek için son dalga operasyonunu son ana kadar gizli tuttu. Savcı, önceki dalgaların aksine son operasyonu UYAP’a da geç yükledi. UYAP’a yüklenmeden Fuat Avni’nin, “KPSS’de yeni dalga olacak” tweetleri ise savcının ön görüsünü doğruladı.

3. dalga operasyonunun “UYAP’a yüklenmeden önce” Fuat Avni tarafından duyurulmasıyla sızıntının Adalet Bakanlığı’ndan olmadığı ortaya çıktı. Savcılık, Emniyet içerisindeki köstebeği aramak üzere ayrı bir soruşturma başlattı.

FUAT AVNİ’NİN YERİ TESPİT EDİLDİ!

Edinilen bilgilere göre Fuat Avni’nin ya da kaynaklarının bulunduğu olası birimler tespit edildi. Soruşturmayı gizli yürüten savcılığın Fuat Avni’ye ulaşmak üzere olduğu iddia edildi.


  http://www.radikal.com.tr/1365956136595610

  YORUMLAR
  (10 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Ne dedin sen muhabir gardaş? - user807229

  Deşifre oldu.. Olayazdı...Olabilitesi var yani..Deşifre edecektik de Fuat Avni kendisine operasyon yapacağımızı deşifre etti...Uçtum, şahitlerim var..İzledim...Bence montaj..

  önemli olan kim olduğu değil - user1077937

  bu kadar doğru çıktı dedikleri, suçlular hakkında konuşsanız biraz avukatlıklarını bırakıp

  - user1092670

  Ne fuat avni imiş yav. Siz bile deşifre diyorsunuz ortada birşey yok

  Yalan haberi nasıl bilirsiniz? - hamzaakyol

  1. Haberde imza yoktur. 2. Haberde kaynak belirtilmez. 3. Haberde mantıksal çelişkiler bulunma ihtimali yüksektir. 4.- Haberde bir haberin temeli olan 5 N 1 K kuralını göremezsin: Ne?, nerde?, nasıl?, ne zaman?, neden? ve kim? sorularının bazılarının cevabı yoktur, oysa normal bir haber bütün bu sorulara cevap verir.

  Meh - energon

  Bence çok takılmasınlar ya. Twitter'ın popülerliği azalıyor artık. Instagram hesabı açarsa sakat ama, baya patlıyor bu ara.

  Yanıltma - Hüseyin Şevki Topuz

  Yani deşifre olmadı. Bilerek yanlış yönlendiriyorsunuz. Ayıp.

  Diğer tespitler - ALP ER

  Peki fuat avni ve benzeri onlarca yüzlerce adamı devletin her kademesine sokan ve göz yuman çetenin yeri tespit edilebildi mi ?