Gar tuvaletinde öz kızına tecavüze 33 yıl

Gar tuvaletinde öz kızına tecavüze 33 yıl
Gar tuvaletinde öz kızına tecavüze 33 yıl
Erzurum'da 3 yıl önce öz kızı 5 yaşındaki A.Ö.'ye Erzincan tren garının tuvaletinde tecavüz ettiği öne sürülen babası N.Ö. hakkında 33 yıla kadar hapis cezası istendi. Suçlamaları kabul etmeyen tutuklu N.Ö., kayın pederinin evinde kalan kızına dayısının tecavüz ettiğini ileri sürdü.

ERZURUM - Hurdacılıkla uğraşan 31 yaşındaki N.Ö., 2010 yılı Ocak ayı içerisinde Erzincan'da yaşarken kızı ile tren garına gitti. Burada çocuğu tuvalete götüren N.Ö., iddiaya göre kızına tecavüz etti. Eve gelen çocuk , olanları annesine anlattı.

Erzincan'dan Erzurum'a taşındıklarını belirten anne S.Ö., bir gece kızı ile eşini yatakta çıplak halde gördüğünü belirterek eşini terk ederken 3 kızını alarak Gölcük'te oturan babasının yanına gitti. Gölcük'te Cumhuriyet Savcılığı'na giden S.Ö., eşinden şikayetçi oldu. Şikayet üzerine gözaltına alınan N.Ö., tutuklandı. Adli Tıp Kurumu Kocaeli Şube Müdürlüğü'nde yapılan muayenede A.Ö.'nün tecavüze uğradığı belirlendi.

'Çocuğun nitelikli cinsel istismarı' suçundan 18-33 yıl hapis cezası istemi ile yargılanan N.Ö., dün Erzurum'da ilk kez hakim karşısına çıktı. Suçlamaları kabul etmeyen N.Ö., ağlayarak iftiraya uğradığını ileri sürdü. İftirayı kayın pederinin çıkardığını iddia eden N.Ö., şöyle dedi:

"Hakim bey; öz kızıma nasıl bunu yaparım? Benim 3 kızım var. Kızlarımla ayrı yerlerdeyiz, ne zamandır göremiyorum. Kızıma dayısı olacak kayın biraderim H.K. tecavüz etmiş. Polise söyleyeceğimi öğrenince eşim kardeşini kurtarmak için bana iftira attı. Onlar çocuklarımı dilendiriyor."

Mahkeme heyeti, daha önce de 'cinsel istismar ve hırsızlık' suçlarından sabıkası bulunan N.Ö.'nün tutukluluk halinin devamına karar vererek duruşmayı erteledi. (Hümeyra PARDELİ/DHA)


  http://www.radikal.com.tr/1164283116428310

  YORUMLAR
  (10 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Clear'ın önlenemez serzenişleri - kaan_Atabey

  "He mi" diye sorduğunuz soruya cevabım "He".. Takılmış robot gibi olmamın sebebi metnin altında gayet aleni bir şekilde görülüyor. Sorduğunuz bu 7 tuhaf sorunun anlamsızlığını tekrar metoduyla size öğretmeye çalışıyorum. Ama bu şekilde bir iletişimi seçtiğiniz için yine tekrar edeyim ki, sorduğunuz her soruya cevabım "He.." Nereye ulaşmaya çalışıyorsunuz anlaşılamıyor dışarıdan. Sanırım "bize dil uzatan Avrupa sütten çıkmış ak kaşık değil" diyeceksiniz de istatistik ve somut örneklemden uzak bir şekilde daldan dala söylüyorsunuz.

  Aman - egekara

  Aman zahmet etme! ben adam(!) akilli(!) bir cevap beklemiyordum zaten, ki asagidaki 17 yasinda iki gencin yasadigi iliskiyi "yasamiyorlar he mi" derken ( bak bak uste cikacak 30-45-50 yada 60' yaslarindaki sapik amcalara ne oldu? seytan aldi goturdu onun yerine iki tane 17 yasindaki iki gencin yasadigi iliski ortaya oturdu hoppalla hadi burdan yak Clara! ) sen onun altindaki yazini bir daha oku sonra cevap(!) verdigin yorumu oku (ama bunu 7 kere sabaha karsi bos arazide yuksek sesle oku) bakalim birbirine benzemeyen neler bulacaksin,Yazikki ne yazik..

  ... - hale

  tanrım, tanrım, tanrım... bu sapkın adam o korunmasız yavruya bunları yaparken nasıl göz yumdun? nasıl görmezden geldin?

  Plak Takılmış.ronibarann. - Clear

  Bir yorumcu kardeşimiz zahmet buyurmuş ve 7 sorumu da yanıtlamış.Ancak yedisine de aynı yanıtı tekrarlamış,galiba dili tutulmuş ya da plak takılmış.Açayım biraz bari...Diyorki "..reşit olmayan bir kızla bir erkek HANGİ YAŞTA OLURSA OLSUN cinsel ilişkiye girerse bu büyük suçtur" Yani 16 yaşında bir öğrenci kızla,17 yaşındaki bir öğrenci arkadaşı erkek,cinsel ilişkiye giremez öyle mi? Hem de Avrupa'da he mi? Eminmisin? Neyse,ronibarann,sen de yanılıyorsun.O yaygaralar mahkeme kararından çok önce başlatıldı hatta "mahkeme kararı etkilenmek isteniyor" iddiaları ayyuka çıkmıştı.Yani senin dediğin gibi kararın protestosundan ibaret değildi.Ha bir de "egekara" diye biri ortaya çıkmış,ne yazdığında ve ne de konuştuğunda meymenet var.Sokak kavgacısı gibi...Cevap vermeye değmez.Üstelik Ege'yi de karartmış,yazık!

  bilinenler - şt

  bunlar bi şekilde ortaya çıkmış tecavüz haberleri ya ortaya hiç çıkmayanlar ne olacak ? bunların hepsi toplumda sağlıklı bireylerin cinselliği yaşayamadığı ya da yanlış şekillerde yaşadığı için ortaya çıkan sonuçlardır. Erkek çocukları kız çocukları genç kızlar engelliler yaşlılar ve hayvanlar bu durumdan zarar gören savunmasız çaresiz insan topluluğu..

  Clear'a, - ronibarann

  Clear, bazı şeyler sıralayarak, "kadın derneklerinin nerede olduğunu ve neden sustuklarını" soruyorsun. O senin bahsettiğin H.ÜZMEZ davasında, adli tıp tamamen yanlı bir karar vermiş ve mahkeme H.ÜZMEZ'i serbest bıraktığı için kadın dernekleri ayaklanmıştı. Eğer bu davada da baba, suçu ispat olduğu halde -kızın psikoloji bozulmamış deyip- serbest bırakılırsa elbette ki sadece kadın dernekleri değil, bütün herkesin sesini çıkarması gerek.

  Farkli kafalardan farkli sorular (!) - egekara

  Bastan asagiya uyduruk ve supheli sorular sormussun,eger islama dil uzatan Avrupa ulkesinde yasiyor olsaydin sana suphe ile bakar 72 saat izlemeye alirlardi seni oyle bir izlerlerdiki :nereye giriyor-cikiyor,bu fikirlere nereden sahip oluyor diye, o yuzden Islama dil uzatan Avrupa diyecegine dini islam olan bu icinde yasadigim memlekette bu kadar sapik var, acaba nereden geliyor bunlar diye sorman gerekiyor,belki o zaman su sucluluk psikolojisi ile olusan savunma dolu yorumlarindan vaz-gecersin.