Garip bir intihar...

Alibeyköy Yeşilpınar'da, bir erkek çocuğa tacizde bulunduğu iddiasıyla mahalleli tarafından dövülen Cemil Çakır, polisten kaçarken çıktığı bir inşaatın beşinci katından atlayarak intihar etti.

İSTANBUL - Alibeyköy Yeşilpınar'da, bir erkek çocuğa tacizde bulunduğu iddiasıyla mahalleli tarafından dövülen Cemil Çakır, polisten kaçarken çıktığı bir inşaatın beşinci katından atlayarak intihar etti.
Yeşilpınar Mahallesi Canan Sokak'ta dün inşaat halindeki bir binada küçük bir erkek çocuğu taciz ettiği öne sürülen 41 yaşındaki Çakır, mahalleli tarafından tekme tokat dövüldü.
Olay yerine gelen polis ekiplerinin gözaltına almak istediği Çakır, kaçarak bir inşaata sığındı. Beşinci kata çıkan Çakır, bazı telefon görüşmeleri yaptıktan sonra dua edip kendini boşluğa bıraktı. Önce elektrik tellerine çarpan Çakır olay yerinde hayatını kaybetti.
Aynı mahallede oturduğu öğrenilen Cemil Çakır'ın komşusu Hidayet Bayram, taciz iddialarını yalanlayarak, "Cemil böyle bir şey yapamaz. Ben onu çok uzun zamandır tanıyorum. Namazında, niyazında bir insan. Karşısından kadın gelirken kafasını eğer. Ona iftira atıyorlar" diye konuştu.


    http://www.radikal.com.tr/7466327466320

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.