Garipoğlu'nun fabrikasına cinayet baskını

Garipoğlu'nun fabrikasına cinayet baskını
Garipoğlu'nun fabrikasına cinayet baskını

Münevver?i öldürdüğü ne sürülen katil zanlısı Cem G. aranıyor.

KIRKLARELİ - İstanbul’da boğazı kesilerek öldürülen liseli Münevver Karabulut cinayetinin şüphelisi olarak aranan sevgilisi Cem G.’nin saklanabileceği ihtimaline karşı, Hayyam Garipoğlu’nun Kırklareli’nin Lüleburgaz İlçesi’ndeki rakı fabrikasına polis baskın yaptı.
İstanbul Etiler’de 3 Mart günü vücudu bir çöp konteynerinin içine bırakılan bavulda, başı ise bavulun üzerine konulan gitar kılıfında bulunan liseli Münevver Karabulut’un cinayet şüphelisi olarak aranan işadamı Hayyam Garipoğlu’nun yeğeni Cem G.’nin yakalanması için polis operasyonlar yapıyor. Cinayet Masası ekipleri şüpheli Cem G.’nin saklanabileceği ihtimali üzerine Hayyam Garipoğlu’na ait Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesi Evrensekiz Beldesi yakınlarında bulunan Burgaz Rakı Fabrikası’na baskın düzenledi. Ancak fabrikada yapılan aramada şüphelinin izine rastlanamadı.
Lüleburgaz İlçe Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri bu baskın sonrasında elde ettikleri bilgiyi değerlendirerek, ilçenin Atatürk Mahallesi Yeni Sanayi Sitesi’nde bulunan Burgaz Alkollü İçecekler Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin dağıtım bayisisi olan Trakya Pazarlama ve Dağıtım Limitet Şirketi’ne baskın düzenledi Polisler burada yaptıkları aramada da Cem G.’nin izinine rastlayamadı. (dha)