Gaz bombası polis otobüsünde patladı

Gaz bombası polis otobüsünde patladı
Gaz bombası polis otobüsünde patladı
Taksim'de bekleyen bir polis otobüsü içerisinde biber gazı bombası patladı. Etraf bir anda biber gazıyla dolarken bir polis gazdan etkilenerek rahatsızlandı.

İSTANBUL - Taksim Point Otel önünde bekleyen polis ekipleri otobüs içerisinde dinlendikleri sırada bilinmeyen bir nedenden dolayı otobüste biber gazı bombası patladı. Etraf bir anda biber gazıyla dolarken bir polis gazdan etkilenerek rahatsızlandı.
Gece saatlerinde Point Otel önünde bekleyen polis ekipleri otobüs içerisinde dinlendikleri sırada bilinmeyen bir nedenden dolayı otobüste biber gazı bombası patladı. Otobüs içerisi ve çevre bir anda biber gazıyla dolarken polisler kendilerini dışarıya zor attı. Bir polis biber gazından etkilenerek rahatsızlandı. Polisler rahatsızlanan arkadaşlarını otobüsten dışarıya çıkararak başından uzun süre ayrılmadı. (Hakan KAYA-İhsan YALÇIN/DHA)


  ETİKETLER:

  İstanbul

  ,

  çevre

  ,

  Otel

  ,

  Gece

  http://www.radikal.com.tr/1137935113793519

  YORUMLAR
  (19 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Biz size - duydumkiunutmussun

  "Biz size pek çok nimetler buyurmuşuzdur". Afiyet olsun.

  Biberime dokunma - ercint

  Bibergazı sağlığa hiç zararı olmayan tamamen organik, doğal, katkısız bir maddedir. Yiyenler o kadar beğeniyor ki polislere ve hükümete hep teşekkür ediyorlar.Sağlık için gerçekten çok yararlı olduğu da deneylerle kanıtlanmış. Bu polislerin niye birazcık gaz yediler diye ayılıp bbayıldığını anlamıyorum. Yoksa hükümeti yıkmaya çalışan marjinal dış güçlerin temsilciliğini mi yapıyorlar? Faiz lobisinin ülkemizi karalamak için şeyyaptığı bu şeyi kınıyorum. Biber gazımızı kötülemek için çalışan bu polisler titiz bir çalışmayla yakalanıp haklarında gereken işlemler yapılacaktır. Gazımızı kimse kesemez. Bu naarı da bozacağız inşallah.

  talcid - neutrino_bt

  hemen parka koşsalardı, talcid'li su falan vardır orada, yüzlerine sıksınlar. ama parkta kimse kalmadı di mi? şanssızlık işte. geçmiş olsun.

  Güzel miydi? - kemalsu

  Nasıl beğendiniz mi? Tadı hoşunuza gitti mi? Tekrar denemek ister misiniz?

  gaz bombasının insanlar üzerindeki etkisi... - nosotros

  Gaz bombası adı verilen mühimmat insanlar üzerinde etkili olduğu için bu hadisede endişeye mahal veren bir durum söz konusu değildir.

  Kötü ama - Mrhnhmrt

  Şimdi anlamışlardır insanlara biber gazının ne kadar etkili olduğunu. Yaralanan olmaması sevindirici.

  Ne diyelim? - testereci

  Allahın takdiri, diğer insanların çektiklerini anlamak için bir vesile olur belki!!!