Gazeteci Ahmet Şık'ın başına gaz bombası

Gazeteci Ahmet Şık'ın başına gaz bombası
Gazeteci Ahmet Şık'ın başına gaz bombası
Polisin, Gezi Parkı'nda toplanan eylemcilere yönelik olarak sabah gerçekleştirdiği ikinci saldırıda, gazeteci Ahmet Şık başına isabet eden gaz bombası kartuşuyla yaralandı.

Radikal.com.tr - Polisin, Gezi Parkı 'nda toplanan eylemcilere yönelik olarak sabah gerçekleştirdiği ikinci saldırıda, gazeteci Ahmet Şık başına isabet eden gaz bombası kartuşuyla yaralandı. 

Kendi olanaklarıyla Taksim İlkyardım hastanesine gittiği öğrenilen Ahmet Şık'ın genel sağlık durumunun iyi olduğu, fişeğin başına isabet etmesi nedeniyle müşahade altında tutuldu ve tomografi çekildi.

Ahmet Şık'ın yaralandığının duyulmasından bir kaç saat sonra eşi Yonca Şık, Twitter hesabı üzerinden son durumu açıkladı. 
Ahmet Şık'ın geceyi hastanede geçireceğini söyleyen Yonca Şık şöyle yazdı: "Kafatasinda kırık yok. Dikiş atıldı. Ziyaretçi kabul etmiyorlar. Gezi Parkı'nda görüşürüz diyor. :) herkese teşekkür ederiz."


  http://www.radikal.com.tr/113571511357154

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  doğrusu - KEKOK

  doğrusu sırrı ile ahmet şık ın yaralanmaları bana biraz hayali geldi.her ikisininde başına kapsülün kartüşü geldi deniyor.kartüşün isabet etmesi diye bir şey olmaz.ancak boş kapsül gelebilir.ya haber yanlış yazılıyor yada bu arkadaşlar liderlik peşindeler.liderlik üç beş kişiyle değil milletleri peşinden götürmek ile olur.mesela yüzde elli oy almak gibi.demokraside zorbalık olmaz.halkın büyük çoğunluğunun seçtiği ile olur.sizler seksen yıldır hep böyle söylüyordunuz.ya şimdi niye fikirleriniz değişti.

  Artık Gösteri Yapmak Yok. AKP Ne Diyorsa O dur! - ramka

  Artık gösteri mösteri yok! Herkes haddini bilecek! Polis ne diyorsa o! Vali ne diyorsa o! Yasalar mı? Yasalar değil, polis ne diyorsa, vali ne diyorsa, emneyite müdürü ne diyorsa o! Beğenmediysen bakan ne diyorsa o! Onu de beğenmezsen Başkan Başbakan ne diyorsa o! Başka büyük yok!

  Dilan Kızımız Radikal Örgüt Mensubu - berkayhür

  Vali bey şimdi konuşma metni üzerinde ufak değişiklikler yapar, en son Dilan kızımız radikal örgüt mensubu elimizde kaytları var demişti, sonra bir baktık babası grevde olduğu için onunla çıkmış taksime. Ahmet Şık da gazeteci malumunuz Silivri geçmişi var; Ahmet Şık provakatör, zaten Ergenekon soruşturmasında da adı geçiyor açıklaması bizleri oldukça "tatmin" edecektir.

  yazıklar olsun size. - ahmet59

  Siz kimin adına çalışıyorsunuz? gezi parkında katledilen direnişçiden niye söz etmiyorsunuz? Rihanna nın kıçını haber yapıyorsunuz da polisin katlettiği direnişçinin onun kadar haber değeri yokmu sizin için? Tarih sizi de yazacak, unutmayın.Kazandığınız yeşil dolarları çocuklarınıza utanmadan nasıl yedireceksiniz?