Gazi Mahallesi'nde narkotik operasyonu

Gazi Mahallesi'nde narkotik operasyonu
Gazi Mahallesi'nde narkotik operasyonu

arşiv

Emniyet Müdürlüğü ekiplerince, sokakta uyuşturucu satanlara yönelik operasyon düzenlendi.

İSTANBUL - Gazi Mahallesi'nde sokakta uyuşturucu satanlara yönelik operasyon düzenlendi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince sabah erken saatlerde düzenlenen operasyona, Özel Harekat ekipleri de katıldı.

Polis helikopterinin de havadan destek verdiği operasyon kapsamında, önceden belirlenen adreslerde eş zamanlı arama yapıldı.

Operasyonda, gözaltına alınanların olduğu bildirildi. (aa)


  http://www.radikal.com.tr/115060011506008

  YORUMLAR
  (8 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Gezi-Gazi - Ari Zerdüst

  Gezi ve Gazi ye yaptiginiz operasyonlarin altinda kalma ihtimaliniz cok yüksek.Görünen köy kilavuz istemezmis. Devrimci yurtsever güclere karsi gelistirdigi operasyonlarin dozajinda bunu görebiliyoruz.

  Elleri ile - anaximenes

  koymuş gibi bulurlar. Öyle zaten.. Mahalle halkının uyuşturucu çetelerine karşı verdiği mücadele kimlerce engelleniyordu..

  Polis kendini yakalasın - Kurmanbek Allahverdiyev

  Gazi'ye uyuşturucuyu getiren zaten polis. Ordaki çetelere göz yuman polis. Aynı Gülsuyu'nda olduğu gibi devrimciliğe meyilli gençleri zehirlemek isteyen yine polis. Ne operasyonuymuş bu böyle? Bana daha çok tiyatro gibi geldi.

  allah allah - raddkal

  Bak sen şu işe. Yıllardır Devrimcilerin olduğu ve uyuşturucu çetelerinin sokulmadığı bir yerde narkotik operasyon yapıyor. Bunu da yemedik başka şeyler deneyin artık.

  Gazi-Uyuşturucu - Güçdengesi

  Gazi'de işsiz köyden kente göç edeb varoş aile çocuklarının uyuşturucu, hap ve benzeri işlerde çalışma oranı yükselmiş. Bunlar genelde kirli savaş sonuçlarıdır. Önce devlet göz yumar, yeterki politize olmasın ama ne kadar pis iş varsa bulaşsın ve öyle yaşasın mantığıyla uzunca bir süre sesiz kalındı ve birikti şimdi operasyon yapılıyor. Amaç uyuşturucuyla mücadeleyse kesinlikle desteklenmeli ama neden bu kadar geç kalındı onu sorgulamak lazım.

  yemezler - malavida

  yemiyoruz bu yalan haberleri artık. kusura bakmayın. uyuşturucuymuş.. haberin düzeltilmiş hali: "gazi mahallesinde devrimci alevi operasyonu" özel harekat ekipleri sabah saatlerinde gazi mahallesindeki bir kaç eve operasyon duzenledi. devrimci ve özellikle alevi olduğu saptanan kişiler gözaltına alındı. havadan helikopterlerle destek verildi..

  Kriminal olaylar - Ad Honorem Dei

  Her yerde olduğu gibi Gazi mahallesinde yaşayanlar arasında da kriminal tipler bulunabilir. Buraya yapılan her polis müdahalesini "devrimci Alevilere" yönelik olarak algılamak doğru değil. O zaman burada yaşayan yurttaşların evine hırsız girdiğinde polis çağırmasınlar. Polisin yanlış uygulamalarını, gereksiz şiddetini eleştirmek başka bu başka.