Gazi Mahallesi'nde olaylar çıktı

Gazi Mahallesi'nde olaylar çıktı
Gazi Mahallesi'nde olaylar çıktı
Gazi Mahallesi'ndeki Gezi Parkı gösterilerine polis biber gazı ile müdahale etti. Olaylar sırasında başında gaz bombası isbet ettiği iddia edilen bir kişi ağır yaralandı.

İstanbul - Gazi Mahallesi'nde, Taksim Gezi Parkı eylemcilerine destek amacıyla yapılan gösterilere polisin müdahale etti.

İsmetpaşa Caddesi'nde, çöp konteynerlerini devirerek barikat kuran göstericiler, sloganlar eşliğinde Gazi Polis Merkezi'ne doğru yürümek istedi. Bölgede önlem alan polis ekipleri, biber gazı ve TOMA'lardan sıkılan tazyikli suyla göstericilere müdahale etti. Göstericiler ara sokaklara dağıldı.

BİR KİŞİ BAŞINDAN AĞIR YARALANDI
Öte yandan, olaylar sırasında başından yaralanan Duran Akbaş (28), Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ameliyata alındı.
Başına gaz bombası isbet ettiği iddia edilen Akbaş'ın çok sayıda yakını, sağlık durumu hakkında bilgi almak için hastaneye geldi. Yakınları, Akbaş'ın o mahallede oturduğunu, ancak gösterici olmadığını söyledi. (aa)


  http://www.radikal.com.tr/113660011366001

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  senarist - berham

  Başbakanın yarattığı "çapulcu gençlik" ve "dindar gençlik" Türkiyeyi bloklaşmaya götürür.Her gün insanlar devlet faşizmine maruz kalıyor ve dindar gençliğin organizatörü ortalığı daha da alevlendiriyor.Türkiye kutuplaşmaya uygun bir zemindeyken bir başbakanın bu kadar gereksiz konuşması olacak şey değil.Ve gençlerimizi ölüme sürüklemekten başka bir şey kazandırmıyor.