Gazi Mahallesi'nde silahlı çatışma: 2 ölüGazi Mahallesi'nde silahlı çatışma: 2 ölü


Gazi Mahallesi'nde silahlı çatışma: 2 ölü
Gazi Mahallesi'nde meydana gelen silahlı çatışmada, yoldan geçerken kurşunların hedefi olan Mehmet Akgül ile Murat Çelik öldü, 1 kişi de ağır yaralandı.

RADİKAL - Sultangazi İlçesi’ne bağlı Gazi Mahallesi’nde, iki grup arasında uyuşturucu nedeniyle çıktığı öne sürülen çatışmada Murat Çelik ve Mehmet Akgül hayatını kaybetti, 1 kişi de ağır yaralandı.

Gazi Mahallesi’nde, iki grup arasında silahlı çatışma yaşandı. Silahlı çatışmada Murat Çelik ve Mehmet Akgül hayatını kaybetti. 1 kişi de ağır yaralandı. Ağır yaralı kişi hastaneye kaldırıldı. Mehmet Akgül’ün çatışmayla bir ilgisinin bulunmadığı, yolda yürürken iki tarafın açtığı ateşte kurşunların hedefi olduğu öne sürüldü.

Çatışmada ölen Murat Çelik ve yaralı kişinin mahallede uyuşturucu sattıkları iddiasıyla DHKP-C ’ye bağlı kişilerin hedefi olduğu öne sürüldü. Polis, bölgedeki güvenlik kamera görüntülerini toplayarak çatışmaya katılanları yakalamak için çalışma başlattı. Akgül’ün arkadaşları Twitter ’de, Akgül’ün uyuşturucu satmadığını, çatışma arasında kalarak hayatını kaybettiğini belirttiler.


  ETİKETLER:

  Twitter

  ,

  DHKPC

  ,

  Sultangazi

  ,

  güvenlik

  http://www.radikal.com.tr/130054013005401

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Farz edelim uyuşturucu satıyor.. - Veci

  Ölmesini mi gerektiriyor arkadaş? İyi olmuş satmasaymış falan mı diyeceğiz. Ortada bir KANIT, NETLİK yokken iddia eden belli değilken (bari ismini kısaltıp yazın) bu şekilde olayı duyurmak acı verici bir şey. Sokakta insanlar birbirini vuruyor. Silahlar patlıyor. Bu polis sadece Demokratik eylemlerde mi kendini gösteriyor anlamıyorum ki.