Gazi polis merkezine saldırı

Gazi polis merkezine saldırı
Gazi polis merkezine saldırı
Gazi Polis Merkezi'ne bir grup gösterici taş ve molotoflarla saldırdı.

İSTANBUL - Sultangazi İlçesi, Gazi Polis Merkezi Amirliği'ne gece saatlerinde yüzleri maskeli bir grup tarafından taş ve molotofkokteyliyle saldırıda bulunuldu.

İsmetpaşa Caddesi'nde ateş yakarak yola barikat kuran grup polis merkezine taş ve molotoflu saldırı gerçekleştirdi. Olayın ardından Gazi Polis Merkezi'nde görevli polis memurları ve çevik kuvvet ekipleri gaz bombası ile olaya müdahale etti.

Göstericilerin attıkları molotof kokteylleri Gazi Polis Merkezi çevresindeki otluk alana isabet etmesi sonucu Toplumsal Olaylara Müdahale Aracı (TOMA) su sıkarak yangının büyümesini engelledi.
Bir süre sonra Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Hüseyin Aygün, polis merkezine gelerek ziyarette bulundu.

DHA - Çağatay KENARLI


  http://www.radikal.com.tr/113592911359291

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Molotof nerden çıktı? - halukaka

  Twitter'da, Facebook'da, genel olarak sosyal medyada olayların kalbinden çekilip paylaşılmış binlerce, yüzbinlerce fotoğrafın hiçbirinde molotof yok. Göstericiler senin benim gibi normal insanlar. Marjinal gruplar lafı külliyen YALAN. Hem ne hikmetse, bu molotof kokteylleri de hep alakasız yerlere atılmış (NE HİKMETSE ARTIK!!!). Gazi karakolu bahçesine... Falanca hastanenin bahçesine... Soktunuz araya provakatörleri, 2 molotof kokteyli, hop, işin rengini değiştireceksiniz. SANIYORSUNUZ! Halk mücadelesinde haklıdır. Tepkisini de en insancıl şekilde vermiştir, vermektedir, VERECEKTİR. Kullandığınız kimyasal silahlara, ölçüsüz şiddete, olayları seyreden halkın evinin camına saldıran, ahlaka aykırı hareketler yapıp küfreden polise ve polisin yanındaki şakşakçı eli sopalı fedailere rağmen hem de. Bravo Türkiye!