Gaziantep ve Bursa'da yas

Mısır'ın tatil beldesi Şarm el-Şeyh'te 23 Temmuz'da düzenlenen bombalı saldırıda hayatını kaybeden 28 yaşındaki Bilgehan Yalçın ile 29 yaşındaki Erhan Divlecen dün toprağa verildi.

BURSA/GAZİANTEP - Mısır'ın tatil beldesi Şarm el-Şeyh'te 23 Temmuz'da düzenlenen bombalı saldırıda hayatını kaybeden 28 yaşındaki Bilgehan Yalçın ile 29 yaşındaki Erhan Divlecen dün toprağa verildi.
İstanbul'da bir ilaç firmasında mümessil olan Bilgehan Yalçın'ın cenazesi dün memleketi Gaziantep'e getirildi. Baba Kemal Yalçın, uçaktan indirilen oğlunun tabutuna sarılırken, "Benim güzel oğlum ben seni böyle mi karşılayacaktım? Tabut sana hiç yakışmıyor, kalk oradan diye ağlayarak ağıt yaktı. Yalçın'ın cenazesi Asri Mezarlık'ta toprağa verildi. Vücudunun büyük bölümü yanan ve sağ bacağı kesilen Yalçın'ın eşi Çağla'nın tedavisi GATA'da sürüyor.
Aynı saldırıda ölen Erhan Divlecen ise Bursa'daki Baruthane Mezarlığı'nda sevgilisi Sevil Gücük annesi Fahriye, babası Yusuf, kardeşleri Ayhan ve Kenan Divlecen'ın gözyaşlarıyla toprağa verildi.
Adalı teşhis edildi
Saldırıda kabyolan Bülent Adalı ile Safiye Güler Yavuz'un aileleri de Mısır'a gitti. Morgları gezen yakınları, Adalı'nın cesedini teşhis etti. (dha, aa)


    http://www.radikal.com.tr/7530867530860

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.