Gece eve dönmedi, sabah yol kenarında cesedi bulundu

Gece eve dönmedi, sabah yol kenarında cesedi bulundu
Gece eve dönmedi, sabah yol kenarında cesedi bulundu
Gaziantep'in İslahiye İlçesi'nde, dün gece eve gelmeyen 52 yaşındaki İbrahim Öztürk'ün bu sabah yol kenarında cesedi bulundu. Baş ve göğsüne tabancayla ateş edildiği saptanan Öztürk'ün kim ya da kimler tarafından öldürüldüğü araştırılıyor.

RADİKAL - İstanbul'dan 2 yıl önce emekli olarak memleketine dönen ve İslahiye'nin Çınarlı Mahallesi'nde oturmaya başlayan 3 çocuk babası İbrahim Öztürk, dün akşam dışarı çıktıktan sonra eve dönmedi. Yakınları gece boyu aradığı Öztürk'e ulaşamayınca güvenlik güçlerine kayıp başvurusunda bulundu.

Bu sabah, bazı sürücüler Arap Uşağı Mevkii'nde yol kenarında bir erkek cesedi görünce durumu jandarmaya bildirdi. İhbar üzerine bölgeye giden jandarma ekipleri yaptığı incelemede, baş ve göğsüne tabancayla ateş edilerek öldürüldüğü saptanan cesedin kayıp olarak aranan İbrahim Öztürk'e ait olduğunu saptadı.

Öztürk'ün cesedi olay yerinde yapılan inceleme sonrası önce İslahiye Devlet Hastanesi'ni ardından Gaziantep Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi. Jandarma, Öztürk'ün kim ya da kimler tarafından ne için öldürüldüğünü araştırıyor
DHA-Kadir ÇELİK