Gelin ve damat düğün yerine, ölüme gitti

Ankara'da nikâhları kıyıldıktan sonra İstanbul'daki düğünlerine giden 23 yaşındaki Aysel Ata ile 24 yaşındaki Gültekin Ata, trafik kazasında üzerlerindeki gelinlik ve damatlıkla öldü. Gelin arabasından yola fırlayarak olay yerinde hayatını kaybeden çiftin cesetlerini gören konvoydaki yakınları sinir krizleri geçirdi.

BOLU - Ankara'da nikâhları kıyıldıktan sonra İstanbul'daki düğünlerine giden 23 yaşındaki Aysel Ata ile 24 yaşındaki Gültekin Ata, trafik kazasında üzerlerindeki gelinlik ve damatlıkla öldü. Gelin arabasından yola fırlayarak olay yerinde hayatını kaybeden çiftin cesetlerini gören konvoydaki yakınları sinir krizleri geçirdi.
Kartonpiyer ustası olan Gültekin Ata, sevdiği Aysel'le Ankara'da evlendikten sonra İstanbul'da dün akşam yapılacak düğünlerine yetişmek için yola çıktı. Gelin ve damadın yakınlarının oluşturduğu konvoy saat 17.45 sıralarında TEM yolunun Yeniçağa mevkiine ulaştığında 43 yaşındaki Yılmaz Aydoğan yönetimindeki gelin arabası aşırı hız nedeniyle kontrolden çıktı. Yaklaşık 100 metre sürüklenen otomobil aydınlatma direğine çarparak durdu. Hurdaya dönen otomobilin içinden fırlayan gelin ile damat olay yerinde öldü. Otomobilde bulunan sürücü Aydoğan, Emine Öztürk ve 11 yaşındaki Serap Yalçın yaralandı. Yerde yatan gelin ile damadın cesetlerine sarılan akrabaları sinir krizine girdi.