Genç kadını beş bileziği için mi katlettiler?

Genç kadını beş bileziği için mi katlettiler?
Genç kadını beş bileziği için mi katlettiler?

Kübra Kocatürk, 22 yaşındaydı.

AKSARAY - Evinde boğazı kesilerek öldürülmüş olarak bulunan 22 yaşındaki Kübra Kocatürk’ün, kolundaki 5 altın bileziğin de çalındığı tespit edildi.
Aksaray’ın Meydan Mahallesi’ndeki 697’nci Sokak’ta bulunan Zehra Hanım Apartmanı’nda dün saat 16.00’da meydana gelen olayda, 48 yaşındaki Naciye Kocatürk, evinde börek yaparken akrabası olan bir çocukla gelini Kübra Kocatürk’e börek gönderdi. Kocatürk, çocuğun bir süre sonra gelip kapının zilini çaldığını ancak açan olmadığını görünce hemen gelinin evine gitti. Kapıyı zorlamasına rağmen açamayan Kocatürk  çilingir çağırdı. Çilgingir, kapıyı açınca, Naciye Kocatürk gelini Kübra Kocatürk’ü yerde kanlar içinde buldu. 9 aylık torunu Melike Kocatürk’ün de annesinin yanında ağlayarak gören Naciye Kocatürk sinir krizleri geçirdi.
Yapılan  inceleme sonrası Kürba Kocatürk’ün kolundaki beş altın bileziğin çalındığı tespit edildi. Dokuz aylık kızı Melike evdeyken öldürülen Kübra Kocatürk’ün yapılan otopsisinde de başına sert bir cisimle vurulduğu, boğazının üç ayrı yerinden kesildiği ve vücudunun 20 yerinden de  bıçaklandığı ortaya çıktı. Kübra Kocatürk’ün, 1.5 yıl önce apartmanda kapıcılık yapan 23 yaşındaki Murat Kocatürk’le evlendiği, 9 ay önce bir kız bebek dünyaya getirdiği öğrenildi. Polis katil ya da katilleri arıyor. (dha)