Genelkurmay Başkanı Org. Özel babasını kaybetti

Genelkurmay Başkanı Org. Özel babasını kaybetti
Genelkurmay Başkanı Org. Özel babasını kaybetti
Genelkurmay Başkanı Org. Necdet Özel'in, babasının vefatı nedeniyle TBMM'deki 23 Nisan özel oturumuna katılamadığı öğrenildi. Emekli albay olan baba Seyfettin Özel, bir süredir GATA'da tedavi görüyordu.

Radikal.com.tr - Genelkurmay başkanı Org. Necdet Özel’in, babasının vefatı nedeniyle TBMM ’deki özel oturuma katılamadığı öğrenildi. Emekli albay olan baba Seyfettin Özel’in, bir süredir Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde (GATA) tedavi gördüğü bildirildi.

Sabah düzenlenen 23 Nisan törenlerine katılan Org. Necdet Özel’e, babasının durumunun ağırlaştığı bilgisinin verildiği, Özel'in de bunun üzerine, askeri hastanedeki babasının yanına gitmek için törenlerden ayrıldığı öğrenildi. Ancak baba Seyfettin Özel, GATA'da yapılan tüm tıbbi müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.


  http://www.radikal.com.tr/113077811307781

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Başı sağolsun - denizci-41

  Eğer bu vefat, sabah erken saatlerde olsaydı ve de Genelkurmay Başkanı da, 23 Nisan törenlerine katılmasaydı, buradaki bazı kişilerin yapacakları olumsuz ve kastı aşan yorumlarını düşündükçe tüylerin diken diken oluyor..İyi ki,Genelkurmay Başkanı, bayramın ilk törenlerine katılmış...Başbakan hastaneye yattığı süreçte ve ameliyat olup sağlığına kavuştuğu haber üzerine, - birçok gazete portalında- yukarıda sözünü ettiğin bazı kişilerin "geberemedi gitti" şeklindeki üzüntülerine şahit olmuştum..