Genelkurmay'dan PKK'ya 62 keşif uçuşu

Genelkurmay'dan PKK'ya 62 keşif uçuşu
Genelkurmay'dan PKK'ya 62 keşif uçuşu
Genelkurmay Başkanlığı yaklaşık 4 gün önce Kuzey Irak'taki PKK hedeflerini tespit etmek amacıyla çok sayıda keşif uçuşu yaptığını açıkladı.

Genelkurmay Başkanlığı yaklaşık 4 gün önce Kuzey Irak'taki PKK hedeflerini tespit etmek amacıyla çok sayıda keşif uçuşu yaptığını açıkladı. Türk Silahlı Kuvvetleri'nin resmi internet sitesinde yapılan açıklama şöyle: "Irak kuzeyindeki Bölücü Terör Örgütü hedeflerini tespit etmek maksadıyla, 30 Mayıs 2013 tarihinde 62 noktaya yönelik planlı hava keşif faaliyeti icra edilmiş ve muhtemel hedeflerin hava fotoğrafları çekilerek değerlendirilmesine başlanmıştır."


  http://www.radikal.com.tr/113607211360725

  YORUMLAR
  (5 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  buyur - Efendisiz65

  devletin ve askerin barıştan anlayacağı budur..

  devletin şiddeti - genel

  anlamadınız mı hala devletin şiddetinin ne demek olduğunu. bu şiddet doğuda kaç katıyla yıllarca devam etti. basın bugün uyguladığı sansürü daha önce de uyguladı, doğuda olup bitenden haberimiz olmadı. biraz empati kurun artık. insanlar ayaklanıyorsa sebebini anlamak lazım. bu memlekette özgürlüklere saygılı bir yönetim kurmadıkça hiçbirimiz huzur ve güven içinde yaşayamayacağız. atın şu nefreti artık içinizden. insanız hepimiz!

  Kana dyomayan Zavalilar - Karsani

  Geri çekilmis ve barista, Demokrasiden ve esitlikten baska bir istegi olmayan Insanlari proveke etmitye çalismak kimin isine yarayacak? Kesif yapip Bombalanacaklarmi? Kana doymayan "Insan"lara, ne demek gerekdigine insan zorlaniyor. savasa ve kandan yana olanlarin, KANI bol olsun!

  ne mutlu TÜRK'üm diyene - kizil1984

  boşuna devletin yakıtını harcıyorlar, müdahale olmadan ne yapayım keşifi

  Keşif Elbet yapılacak. - Clear

  Yoksa çekilmenin gerçekleştiği nasıl belirlenecek? Medya ile mi yetinilecek(!) yoksa fala mı bakılacak?