Gezi Parkı açılıyor

Gezi Parkı açılıyor
Gezi Parkı açılıyor
Bugün tekrar halka açılacak olan Gezi Parkı'ndaki polis ekiplerinin bir kısmı ayrıldı. Belediye ekiplerinin son temizlik çalışmasını yapıyor.

İSTANBUL - Taksim Gezi Parkı ’ndaki polis ekiplerinin bir kısmı ayrıldı. Belediye ekiplerinin son temizlik çalışmasını yaptığı park açılışa hazır hale geldi.

Parkın vatandaşların hizmetine açılması bekleniyor. Günlerdir Gezi Parkı’nda nöbet tutan polis ekipleri parktan ayrılmaya başladı.

Polislerin güneşten korunmak için kullandığı şemsiyeler ile oturduğu sandalyelerin çoğu toplandı. Belediye ekipleri de son temizlik çalışmalarını yapıyor.

Polislerin bir bölümü midibüslere binerek parktan ayrıldı. İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu dün yaptığı açıklamada parkın bugün vatandaşların hizmetine açılacağını söylemişti. Gezi Parkı’nın her an açılması bekleniyor. (cihan)


  http://www.radikal.com.tr/114085811408585

  YORUMLAR
  (5 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Simdi o paraka ak bir yuzle girebilmek - Ilkay

  icin, bu parkla baslayan ve tahrik ve uguladıgınız orantisiz kanunsuz siddet uyuzunden sokaklara dokulen mılyonlarca insandan gozlerini cıkardıklarınıza, beyin olumu gerceklesmis, kafa travmaları ile bir yanları felc olanlara, tecavuz ve tacize ugrayanlara, olulerin ailelerine, hakarete ugrayanlara haklarını geri verin. Imamdan ozur dileyin. Anayasal hakları olan ESIT ADALETI tasıyın. Cunku butun bunlar DEMOKRATI ulkelerde oluyor. Sadece seriatle ve dikta ile yonetilen ulkelerde nedense kul hakkı onemsenmiyor. Cunku oralarda siddeti Allah adına mesrulastırabiliyorlar.

  ... - isakent

  platformcular ilk hedefiniz gezi parkı yağmaya devam koşun

  GEZİ PARKI HALK BORSASINDA. - m.rozbilen

  Gezi parkı halk'a açılıyormuş.Hangi borsada işlem görecek dersiniz? Benim bildiğim halk borsasında işlem göreceğidir.

  geldikleri gibi gittiler - matban

  Vakti geldi, geçti bile. Sırf keyfiniz için 2 haftadır bir Allahın kulunu sokmadınız parka. Çıkın gidin parkımızdan. Gerçi hiç güvenmeyelim derim her an bir şey çıkartabilirler.

  BÖYLE BİR SAÇMALIK NE YAPILDI NE GÖRÜLDÜ - pispor

  park kapatılıyor halka sonra açılıyor ya arkadaş açık olan parkı ne hakla hangi yasa ile kapatıyorsun sonra ne diye açıyorsun sen o parkı zaten yıkıyordun elinden aldılar yoksa şimdi o park yerinde topçu kışlasının temellerinin "Gro"betonunu atmıştın ya şimdi yenildin yenilgini parkı kapatıp tekrar sanki halka park açtın misali kepazelikten başka bir şey değil yazıklar olsun bu yüzden 4 insan öldürüldü onlarcasının gözlerini çıkardınız yüzlercesini sakat yüzlercesini tutukladınız değdi mi şimdi de kalkmış utanmadan sıkılmadan Gezi parkı halka açılıyor ne diyeyim YUH diyorum isterse yayınlamasınlar