Gezi Parkı Erdoğan'ı böyle dinledi

Gezi Parkı Erdoğan'ı böyle dinledi
Gezi Parkı Erdoğan'ı böyle dinledi
Başbakan Erdoğan'ın konuşması gezi Parkı'nda dikkatle takip edildi

İSTANBUL - BAŞBAKAN Recep Tayyip Erdoğan ’ın Kuzey Afrika gezisi dönüşü hava alanında yaptığı konuşma eylemciler tarafından Taksim Gezi Park’ında kurulan projeksiyon sistemi ile son dakika olarak geçilen alt yazılardan takip edildi.

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere gittiği Kuzey Afrika gezisinden dönen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ’ı taşıyan uçak gece saat 02.30'da Atatürk Hava Alanı’na indi. Başbakan Erdoğan'ın havaalanında yaptığı konuşma Gezi Parkı'nda bekleyen eylemciler tarafından dikkatle takip edildi. Eylemciler alana kurulan projeksiyon sistemi ile Başbakan Erdoğan’nın konuşması son dakika olarak geçilen alt yazılardan takip etti. Bazı eylemciler konuşma sırasında Başbakan Erdoğan aleyhine sloganlar attı.(DHA)


  http://www.radikal.com.tr/113661211366121

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Gozunuzu Seveyim - celal103

  Boyle olmaliydi Sebnem Sonmez'in soyledigi ve tespiti dogru.Bu Lidersiz bir sivil direnisti,keske bu direnisi daha da orgutluye bilsek.O zaman yapilacak haksizliklara karsi daha direncli olurdu toplum. Gozlerinizden öperim Gençler,Coçuklar,Kadınlar,Erkekler ve bir cümle direnenler destek verenler hepinizin gözlerinden öperim.DEVAM.