@idrisemen

Gezi parkı eyleminde AKM'ye 'boyun eğme' pankartı

Gezi parkı eyleminde AKM'ye 'boyun eğme' pankartı
Gezi parkı eyleminde AKM'ye 'boyun eğme' pankartı
Gezi Parkı eylemcileri Başbakan Erdoğan'ın "AKM'yi yıkacağız" sözlerinin ardından Atatürk Kültür Merkezi'nin çatısına çıkarak 'boyun eğme' pankartı astı
Haber: İDRİS EMEN - idris.emen@radikal.com.tr / Arşivi

Radikal.com.tr - Taksim'deki Gezi Parkı eylemleri altıncı gününde devam ediyor. Vatandaşlar öğle saatlerinden itibaren Taksim Meydanı'nı doldurmaya başladı. Halaylar ve sloganlar eşliğinde Gezi Parkı'ndaki çalışmaları protesto eden göstericiler çevre temizliği de yaptı. Ayrıca meydana gelen vatandaşlar acıkan eylemcilerin yemesi için yanlarında çeşitli yiyecekler getirdi.

Bu arada Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın "AKM'yi yıkacağız" açıklamasının ardından bazı protestocular Atatürk Kültür Merkezi'nin çatısına üzerinde 'boyun eğme' yazan pankartı astılar. Meydana gelen Tuğba Özay’da Beşiktaş taraftarlarına üçlü çektirdi.


  http://www.radikal.com.tr/113598011359802

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  gazman - berham

  Boyun eğmemek olur mu hiç?Padişahımız isterse hepimizin riayet etmesi gerekir.Hem biz bir kaç çapulcuymuşuz.Senden önce pek çok lider söyledi bu boş lafları dilerim aynı şansa taraf olur yoluna tam gaz gidersin.Durmak yok gaz yemeye devam.Ondan sonra kim çapulcu kim değil çıkar ortaya.

  eksik bilgi - saksafon-zurna

  Adam bunları demiş konuşmasında. Bence burada eksik bilgi var "Bizde gerçek manada kültür merkezi yok. AKM'nin yerine uluslararası bazda da gösterilerin geleceği bir muhteşem yer yapalım. Ses akustiği hiçbir yerle mukayese edilemeyecek güzellikte olsun istiyoruz. En kısa zamanda da orada yıkımı yapıp, adımı atacağız."