Gezi parkı için Başbakan'a mektup

Gezi parkı için Başbakan'a mektup
Gezi parkı için Başbakan'a mektup
Sosyal medyada paylaşılan bu mektup, Gezi Parkı eylemine katılan binlerce insanın duygularına tercüman oldu.

Plasenta reklam ajansı sahibi Cem Batu’nun Başbakan Erdoğan ’a Gezi Parkı eylemleri konusunda yazdığı mektup sosyal medyada günün konusu oldu.

İşte binlerce kişi tarafından paylaşılan o mektup: 


  http://www.radikal.com.tr/113594911359493

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  kendinizi Dindar diye nitelendirmeyin artik!! - Elif Turk

  Dinlerinden karsilik vermiyorlarmis.. birakin artik bu palavralari kimse inanmiyor size, onca adam kayirmayi,ayrimciligi, zulmu, haksizligi da mi dininizden dolayi yapiyosunuz.. Sadece kendinizi Musluman saniyorsunuz ama Dinimizde yeri yok bu yaptiklarinizin.. Sizden daha cok kul hakki yiyen yok bu memlekette.. Gecmisimizi silip bizi istediginiz gibi yogurmaya calisiyorsunuz, ama biz ozguruz bugun her zamankinden daha cok ozguruz.. En cok da vicdanimiz ozgur.. Keske sizde de bizlerdeki iman ve inancin birazi olsaydi!!

  vah vah - esiroglu

  Çok iyi biliriz o ruhunuzu. Ana avrat küfürler twitterde, facede kışkırtmalar. İzmirde sabah namazından çıkanların şahsına, Ak Partiye ve dine ancak lağım olan bir ağıza alınabilecek küfürler. Zannetmeyin korkaklar da karşılık vermiyorlar, sadece sabırları dinlerinden.

  ... - kaamos

  illegal olma kriterleri kişiden kişiye değişir. inan bana kardeşim. erdoğana illegal olmadığını göstermek için çok zorlu bir sınav vermen gerekecek. öncelikle solcu olmaktan vazgeçmekle başlayabilirsin.