Gezi Parkı'na yeni bir çadır kuruluyor

Gezi Parkı'na yeni bir çadır kuruluyor
Gezi Parkı'na yeni bir çadır kuruluyor
Gezi Parkı nöbeti için kurulan çadırlar polis müdahalesiyle kaldırılırken parkın yakın zamanda yeni bir çadırı olacağı öne sürüldü: İftar çadırı...

Radikal.com.tr -  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın 'yakında açılacak' dediği Gezi Parkı'nda açılışın iftar çadırıyla olacağı öne sürüldü.
Gerçek Gündem'in haberine göre, Gezi Parkı Ramazan ayıyla birlikte açılacak. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Gezi Parkı'nda iftar hazırlıklarına başladığı öğrenildi.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi parka büyük bir iftar çadırı kuracak ve iftar yemeği verecek. Böylece Ramazan ayının başlangıcı olan 9 Temmuz Salı günü Gezi Parkı halka açılmış olacak. 

İstanbul Valiliği yetkilileri ise parkın açılacağına dair söylentileri yalanladı. Valilik ve Emniyet yetkilileri parkın 'birkaç gün içinde' açılacağını ama bugün böyle bir durum olmadığını belirtti. Vali Hüseyin Avni Mutlu'nun konuyla ilgili olarak Twitter 'dan açıklama yapması bekleniyor.


  http://www.radikal.com.tr/1140419114041910

  YORUMLAR
  (10 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Bizde Balık Beyinli Bu Millet Varken Daha Çok Çekeriz Bu Takiyecileri - Dilek Balkan

  Topbaş efendi biliyor nasılsa Türk Milleti balık hafızalı, iki günde unutur olanları. Haksız mı? maalesef değil. Daha kaç gün oldu, bizi gaz'a boğalı, üstüne üstlük, Teşvikiye'deki Saray'ı gördüğüm için biliyorum, bizlere inat, günlerce Polis'lere kucak açıp gün boyunca onları beslediğini. Bir ben görmedim ama ben benim dışımda birkaç kişi hariç herkes yine topbaş efendiyi zengin etmeye devam ediyor. Adam gezi parkına çadırı kurar bizim milletimizde gider oturur. Hatta oturmakla kalmaz el etek öpmeye bile başlar.

  Aha da! Fırsat... - user958934

  Yok ulaşamıyoruz, sesimizi duyuramıyoruz'a bundan iyi fırsat olmaz, sende gir sıraya bir tabildot yemek al belkim yanında oturan zaat'a kendini anlatmayı başarırsın. Bunlar özel fırsatlar, kral anlamadıysa kralcık anlar belkim... Bırakın artık sizli bizli konuşmayı yav!

  Orada iftar yenilmesin - Sinan E

  Binlerce insanı iki hafta öncesine kadar coplayıp, biber gazı, su sıkıp ve işkence eden hükümet şimdi orada insanlığa yaranmak için iftar vermeye kalkıyor. Böylesi barbarların ve akbabaların gezi parkında iftarı yenmez.

  Gezi halkındır - Empati_lazım

  Bu saatten sonra Gezi parkındaki ağaçları komple kaldırsanız bile insanlar oraya maydonoz eker yine sahiplenirler. Belediye madem hayır işleyecek buna kimse yok demez .Benim önerim; Belediye çadırını kursun yemekleri taşısın ama organizasyonun dağıtım kısmını İhsan Eliaçık önderliğinde "Anti Kapitalist Müslümanlar" yapsınlar, onların daha adil olacaklardır.

  ... - Radigal

  Bölmeye, nefret aşılamaya, ayrıştırmaya devam edin. Ama devran döndüğünde de kıvırmaya sakın kalkmayın !

  Yaşasın yemek yemek ! - tribus

  Belediye şimdi normale döndü denebilir.Bizi orada toplayacak ve bize yemek dağıtacak . Ne güzel . yemeğimi alır parka yayılırım bende .Heralde polis de bu maneviyatı yüksek günde geçmişteki gibi oraya gaz bombası atmaz

  DIN FASIZMINE HAYIR - Graf

  Derhal istifa edin beyler , OYUN BITTI !