Gezi'de 12. sabah...

Gezi'de 12. sabah...
Gezi'de 12. sabah...
Gezi Parkı'nda sakin bir gece geçiren eylemciler güneşin doğmasıyla güne temizlik ve kahvaltı yaparak başladı.

İSTANBUL - Gezi Parkı'ndaki eylem 12'nci gününe girdi. Sakin bir gece geçiren eylemciler güneşin doğmasıyla güne temizlik ve kahvaltı yaparak başladı.
Gezi Parkı eylemlerinin 12'nci gününde eylemciler müdahale olmadan sakin bir gece geçirdi. Taksim Meydanı ve Gezi Parkı'na dün akşam saatlerinden itibaren akın eden binlerce kişi, gece saatlerinde de şarkılar söyleyip gönüllerince eğlendi. Sabah yeni bir güne uyanan eylemciler güne temizlik ve kahvaltı yaparak başladı. Bazı vatandaşlar ise günün aydınlanmasıyla birlikte boş buldukları alanlarda futbol maçı yaparak keyifli dakikalar geçirdi. (İhsan YALÇIN/DHA)
 


  http://www.radikal.com.tr/113677411367742

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Eoro News - iris78

  Hem Gezi Parki eylemcilerinin optik görünüm ve davranislarini, hem de, eylemlere karsi olan bilinen semtlerdeki eylemlere tepkinin optik görünüm ve davranilarini uzun uzun yayinladi. Yayin haber yorumuzdu ve zaten yoruma gerekte yoktu. Eoro New 40 ayri dilden dünyaya yayin yapiyor

  GÜNAYDIN GÜZEL İNSANLAR - m.rozbilen

  Gençler gününüz hayırlı ve uğurlu olsun dilerim.Böyle parklarda yerlerde yatmanıza gönlümüz el vermiyor.Mücadeleniz hepimizin mücadelesi.Sizleri yürekten kutluyorum.Hepinize sağlık ve mutluluklar dilerim.Her şey gönlünüzce olsun.