Gezi'de 'nezih' iftar

Gezi'de 'nezih' iftar
Gezi'de 'nezih' iftar
Beyoğlu Belediyesi Gezi Parkı'nda 1500 kişiye iftar verecek.

Beyoğlu Belediyesi Gezi Parkı 'nda 1500 kişiye iftar verecek.

Parka iftar çadırı kurulmayacak, yerleştirilen masalarda yemek servisi yapılacak.

Belediyeden yapılan açıklamada, "Her yıl binlerce İstanbullu'nun iftar açtığı Gezi Parkı’nda bu yıl açık havada kurulan masalarda hizmet verilecek. İftar saatinde kurulacak masalarda 1500 kişiye nezih bir ortamda yemek servisi yapılacak. İftar yemeğinin ardından kurulan masalar tekrar kaldırılacak" denildi.

İftarla ilgili Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan da “20 yıldan bu yana sürdürdüğümüz Gezi Parkı iftar geleneğimizi sürdürüyoruz. Tüm İstanbulluları soframıza bekliyoruz" diye açıklama yaptı.

Gezi Parkı tekrar halka açıldı


  http://www.radikal.com.tr/114101411410145

  YORUMLAR
  (5 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Nezihsiz... - cenkay

  Müslüman çapulcuların NEZİH iftarda işi ne. Onlar Arabistandan ithal hurmayla değil zeytin peynirle Antikapitalist'lerin sofrasında oruç açacaklar.

  Bu YALANLARI, futbol takımı tuar gibi parti tutanlar kendilerine nasıl layık görüyor? - Tsiuri

  Daha dün bu zihniyet ve bunları destekleyen benim tanıdığım kişisel oalrak konuştuğum şahıslar, bu parkın nasıl tehlikeli bir yer olduğu, ayyaşların mekanı olduğu yalanına sığınıyorlardı, bugün ilginç bir yalanla başka bir kulvarda koşuyorlar. 20 yıldır iftar yapıyormuş zat, GEZİ PARKI'nda! Bu zekayı, bu kadar yalanı kendine layık gören bir insana ne anlatabilirsiniz ki, ya da anlatmaya gerek var mıdır? Kendi yalanlarınızın, kendi ruhunuzun çirkinliği içerisinde boğulursunuz inşallah!!

  diyanet işleri başkanına soruyorum. - sktk60

  üzerinde kamu hakkı olan iftar yemeklerinin helalmi harammı olduğunu açıklasın bu yemekle oruçlarını açanların oruçları kabul olurmu?

  Yayında mıyız? - user1148618

  Ramazanda da yayında mıyız?

  Sayın Dıyanet İşleri Başkanı - ilbeg

  İftardan önce gaz yemek orucu bozar mı ?