Gezi'de polise teyze tepkisi: Örgüm bitmedi evladım!

Gezi'de polise teyze tepkisi: Örgüm bitmedi evladım!
Gezi'de polise teyze tepkisi: Örgüm bitmedi evladım!
Gezi Parkı'nın 2.5 saat açık kaldıktan sonra kapatılması ve boşaltılması sırasında halkla polis arasında ilginç diyaloglar yaşandı.

Radikal.com.tr - Taksim Gezi Parkı bugün Vali Hüseyin Avni Mutlu ve Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın da katılımı ile halka açıldı. Taksim Dayanışması semt forumlarına, Gezi Parkı'nda buluşma çağrısını duyurduktan sonra yaklaşık 2.5 saat açık kalan park tekrar boşaltılmaya başladı. Polisin halka parkı boşaltma çağrısı yapması sırasında ise ilginç diyaloglar yaşandı.
Hürriyet'in haberine göre sivil polisler parkta oturanları dışarı çıkartmaya çalışırken bir sivil polisin yaşlı bir kadına dışarı çıkması yönünde uyarı yaptı. Örgüsünü yapmakta olan kadın ise polise, "Aç kapat musluk mu bu? Burada çay içiyorum. Çıkmıyorum dışarı" şeklinde yanıt verdi.


  http://www.radikal.com.tr/114096311409634

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Açılış Kapanış Saatleri - hafabumu

  Sevgili vatandaşlar Gezi parkı bundan böyle belli saatlerde açılacak,belli saatlerde kapanacak.Gündüz 30 dakika ,gece yarısı ise 1 saat açık kalacak.Diğer zamanlarda gezi parkında bakım onarım işleri yapılacak.İstanbul halkına duyurulur.

  Ohh sonunda... - sks222

  Ohh sonunda sanırım polis eylemcilerin içindeki provokotör, marjinal grubu bulmuş. Bende kim bunlar diye uyuyamıyordum.

  ... - hidrojen

  Daha ben de gelmedim. Gelince görüşürüz.

  yeni yetmeler - candedemoglu

  yeni yetmeler bilmez.eskilerin öyle %50 si falan değil,% 100 atatürkçü ve cumhuriyetçidir.öyle pala mala dinlemezler ha.palayı palacıya monte eder gönderirler.kalkmayın teyze sizin orası onların değil.aç kapa aç kapa yalama olmuşlar bunlar