'Girişimci' bu kez minibüste

Kapısında 'Mutlu İnsanlar' yazılı otobüsle ilk seyyar genelevin yaratıcısı olarak tanınan T.K., yeni ekibi olduğu öne sürülen kişilerle bu kez bir panelvan minibüste yakalandı.

İSTANBUL - Kapısında 'Mutlu İnsanlar' yazılı otobüsle ilk seyyar genelevin yaratıcısı olarak tanınan T.K., yeni ekibi olduğu öne sürülen kişilerle bu kez bir panelvan minibüste yakalandı.
Kabinleri bölerek seyyar genelev haline getirdiği otobüsüyle D100 karayolu üzerinde 'çalışırken' polisin düzenlediği operasyonda yakalanan Kaya, bu kez de jandarmaya takıldı. Kurtköy'de bir sitenin içinde önceki akşam park halindeki panelvan minibüste bulunanlardan şüphelenen jandarma ekibi kimlik kontrolü yaptı. Jandarma ekipleri, arka kapıyı açtığında yarı çıplak halde bir erkek ve bir kadınla karşılaştı. Minibüste bulunanlar gözaltına alındı. Camları filmle kapatılan minibüsün arka tarafında çok sayıda prezervatif, tuvalet kâğıdı, battaniye ve yastık bulundu.
Gözaltına alınanlar arasında bulunan T.K.'nın daha önce şoför Mustafa Günesen ile birlikte otobüs operasyonunda yakalandığı ortaya çıktı. Fuhuş yapmak ve yaptırmak iddiasıyla adliyeye sevk edilen dört kişi serbest bırakıldı. Minibüse ise el kondu.